MENU
NIP
Nazwa Firmy: Kuczma.pl - Projekt & Reklama
WWW: https://www.kuczma.pl/
Adres Fabryczna 12
Miejscowość Swarzędz (k. Poznań)
Kod pocztowy 62-020
Telefon 61 81 86 336

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego warto zrobić wszystko by wybić się na tle innych i zostać zapamiętanym. Podstawą jest skuteczna reklama, która powinna być dopasowana do charakteru działalności oraz budżetu, jakim dysponuje firma. Za najtańsze uznaje się kasetony, czyli tablice produkowane między innymi z plexi, znajdujące zastosowanie w wielu branżach. Rozwiązanie to doceniane jest za skuteczność i ponadczasowość. Najprościej mówiąc, kasetony to nowocześniejsza forma tradycyjnych szyldów. Występują w wersji kwadratowej lub prostokątnej i są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.

Na zainteresowanych czekają także modele aluminiowe oraz z dibondu, odznaczające się estetyką i solidnością. Tego typu kasetony w Poznaniu można zamówić w firmie Kuczma. To zaufany partner, tworzący jedyne w swoim rodzaju nośniki, polecane przez szeroką grupę zadowolonych klientów. Najprostsze są tablice jednostronne, przytwierdzane równolegle do ściany, choć niektórzy zamawiają modele dwustronne, mocowane na niewielkich haczykach, wieszakach lub wysięgnikach. Bardzo dobrze wyglądają nad wejściem do lokalu lub punktu usługowego.

Osoby chcące się wyróżnić, zamawiają kasetony podświetlane energooszczędnym oświetleniem LED, które nie nagrzewa się, przez co nie odbarwia nośników, ani nie niszczy ich w żaden inny sposób. Dzięki takim żarówkom komunikat jest widoczny nawet po zapadnięciu zmroku, niezależnie od warunków pogodowych.  Kasetony są wykorzystywane przez długie lata, co w połączeniu z ich niewygórowaną ceną, czyni z nich ekonomiczną opcję godną rozważenia. Do ich zalet zalicza się łatwość utrzymania w czystości, bezproblemowy montaż i niewielką wagę.

Proponowane tablice stanowią połączenie funkcji reklamowej z informacyjną. Na ich powierzchni umieszcza się najczęściej nazwę przedsiębiorstwa oraz jej logotyp. Rozwiązanie to pozytywnie wpływa na rozpoznawalność marki na rynku i ułatwia zapamiętanie przez odbiorców, gdzie dokładnie znajduje się siedziba firmy.

Data dodania: 22-01-2021
Autor: Aleks Jaworski
Źródło:
https://www.kuczma.pl/kasetony/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu