MENU
NIP
Nazwa Firmy: ODEKA SIMP FF
WWW: https://www.odeka.pl/
Adres Toruńska 286
Miejscowość Bydgoszcz
Kod pocztowy 85-030
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Strona internetowa odeka.pl prowadzi do rozbudowanej oferty Ośrodka Szkoleń bydgoskiego oddziału SIMP. Stowarzyszenie Inżynierów i Mechaników Polskich jest instytucją działająca od 1922 roku. Jej celem jest podnoszenie kwalifikacji kolejnych pokoleń pracowników, a tym samym umożliwienie im znaczącej poprawy sytuacji na rynku pracy. Bogaty wybór szkoleń w pełni odpowiada zarówno potrzebom osób, które pragną zostać operatorami maszyn, jak i uzyskać określone uprawnienia. Dla drugiej z wymienionych grup dedykowany jest kurs z pomiarów elektrycznych.

Profesjonalny program wymaga doświadczenia/uprawnień SIMP i kierowany jest do fachowców, którzy chcą zdobyć nowe umiejętność praktyczne i teoretyczne potwierdzone stosowną dokumentacją. Jego cel to profesjonalne, gruntowne przygotowanie uczestników do państwowego egzaminu zawodowego umożliwiającego uzyskanie uprawnień w obszarze kompleksowej realizacji zleceń związanych z pracami pomiarowymi oraz kontrolnymi, jak również przeglądami stanu technicznego urządzeń, instalacji czy sieci elektroenergetycznych. 

Kursanci, którzy zdecydują się wziąć udział w szkoleniu, mogą liczyć na gruntowne przygotowanie zarówno w teorii, jak i praktyce. Po jego zaliczeniu obsługa, montaż, kontrola oraz wszelkie inne czynności związane z urządzeniami energetycznymi nie będą miały tajemnic. Co ważne, by zostać uczestnikiem, nie trzeba mieć wykształcenia elektrycznego - udział mogą wziąć także ambitne, szybko uczące się osoby, które nie pracowały wcześniej w branży. 

Zajęcia dzielą się na dwie części. Pierwsza z nich obejmuje zaznajomienie się z materiałami dydaktycznymi, w tym również w formie multimedialnej. Druga, praktyczna skupia się przede wszystkim na ćwiczeniach na specjalnie przeznaczonych do tego celu urządzeniach i na specjalnej sali. Takie połączenie to najlepszy możliwy sposób, by przygotować się do egzaminu państwowego. Jego pozytywny wynik zapewnia stosowne uprawnienia ważne na okres 5 lat, po którym należy powtórnie przystąpić do zaliczenia. 

Data dodania: 12-01-2021
Autor: Daniel Wysocki
Źródło:
https://www.odeka.pl/kursy/elektroenergetyczne

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu