MENU
NIP 1251648331
Nazwa Firmy: Szneki.pl - G24 Grupa Machowicz Sp. z o.o.
WWW: https://szneki.pl/
Adres Gdyńska 24
Miejscowość Ząbki
Kod pocztowy 05-091
Telefon +48 22 781 46 41

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Od jakości wykorzystywanych w budownictwie materiałów i narzędzi zależeć będzie klasa wykonania usługi budowlanej czy remontowej. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób poszukuje specjalistów w produkcji, ale i dystrybucji asortymentu, z jakiego korzysta się na budowach. 

Jeśli chodzi o wiertnice, mieszadła, agregaty tynkarskie i wiele, wiele więcej, to najlepiej zainteresować się ofertą, jaką przygotowała firma G24 Grupa Machowicz. Od lat cieszy się mianem lidera, jeśli chodzi o produkcję wszelkich narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych podczas budowy czy remontu. Co ważne, dzięki wieloletniemu doświadczeniu osób zatrudnionych w firmie, jest ona w stanie produkować najwyższej jakości części i narzędzia. Niemałym zainteresowaniem wśród klientów profesjonalnych, ale i amatorów cieszy się wiertnica do betonu, która umożliwia wykonanie takich prac, jak montaż przyłączy lub przeprowadzenie instalacji przez ściany i stropy betonowe. Dużym atutem jest fakt, że na stronie danego przedsiębiorstwa znajdują się nie tylko produkty własnej marki, ale i zagranicznych producentów, którzy zyskali zaufanie w branży. Warto także nadmienić, że wszelkie wiertnice dostępne są w cenach, jakich nawet się nie spodziewasz - różnorodność cenowa gwarantuje, że każdy klient znajdzie tam coś dla siebie. 

Dobrze także wiedzieć, że w sklepie czekają na zainteresowanych produkty takie jak: 

  • maszyny tynkarskie,
  • pompy ślimakowe,
  • agregaty tynkarskie,
  • mieszadła czyszczaki sprzęgła, 
  • a także elektronarzędzia, 
  • narzędzia tynkarskie, 
  • materiały budowlane

oraz wiele, wiele więcej. Cały asortyment wykonany jest z najlepszej jakości materiałów, przez co odznacza się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością. Warto dodać, że jego ceny są na tyle konkurencyjne, że trudno znaleźć lepsze u konkurencji w branży, o czym przekonało się już wiele osób. W razie pytań można skorzystać z pomocy doświadczonych pracowników, którzy udzielą odpowiedzi i pomogą w doborze nie tylko wiertnicy, agregatu, ale i mieszadła czy materiałów budowlanych. 

Data dodania: 13-01-2021
Autor: Fryderyk Jakubowski
Źródło:
https://szneki.pl/wiertnice,c21,pl.html

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu