MENU
NIP 5471951476
Nazwa Firmy: KDME Maciej Zaremba
WWW: http://www.mzlaser.pl/
Adres Podkępie 4
Miejscowość Bestwina
Kod pocztowy 43-512
Telefon + 48 32 7241564

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jeżeli chcesz znaleźć profesjonalne usługi obróbki laserem, to wystarczy, że wejdziesz na witrynę mzlaser.pl. Ta firma jest znana ze swojego profesjonalnego podejścia do odbiorców – każdy z nich może liczyć na ofertę dostosowaną do jego własnych oczekiwań. Oprócz tego zakład już od pokoleń funkcjonuje w branży. Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza teoretyczna sprawiają, że podejmuje się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w cięciu rozmaitych materiałów, w tym przede wszystkim stali, chociaż w ofercie znajduje się także cięcie laserem plexi. Wysoka precyzja tego rodzaju usług sprawia, że korzystają z nich przedsiębiorstwa każdej wielkości, w tym zarówno niewielkie zakłady, jak i duże firmy. Ponadto przedsiębiorstwo realizuje takie zlecenia jak gięcie blachy, grawerowanie i znakowanie, a także wykonywanie tabliczek znamionowych. Usługi są wykonywane głównie na terenie województwa śląskiego, chociaż przy zamówieniach na większą skalę firma podejmuje się także wykonywania zleceń w innych miejscowościach.

Wiele zadowolonych komentarzy odbiorców przekonuje do wybrania oferty właśnie tej firmy. Zakład zatrudnia jedynie ekspertów, dzięki czemu każda osoba korzystająca z jego usług może być pewna co do tego, że jej zlecenie zostanie wykonane w sposób profesjonalny. Do tego firma korzysta jedynie z wysokiej jakości sprawdzonych narzędzi. Klienci mogą zdecydować się również na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników tego zakładu.

Składanie zamówień jest również proste dzięki możliwości skorzystania z formularza, jaki znajduje się na wskazanej wcześniej stronie. Wystarczy umieścić w nim szczegóły na temat osoby składającej zamówienie, a do tego rysunek w określonym formacie. Do tego trzeba koniecznie wskazać ilość elementów, które mają zostać wyprodukowane. Wycena jest przeprowadzana w czasie maksymalnie dwóch dni roboczych, z kolei realizacja samego zamówienia zajmuje jedynie pięć dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.

Data dodania: 10-12-2020
Autor: Fryderyk Jakubowski
Źródło:
http://www.mzlaser.pl/ciecie-laserowe/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu