MENU
NIP 593-25-93-283
Nazwa Firmy: Gamar sp. z o.o. s.k.
WWW: https://gamar-kartony.pl/
Adres Świerkowa 13
Miejscowość Pelplin
Kod pocztowy 83-130
Telefon +48 58 536 1589

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją np. elementów dla przemysłu motoryzacyjnego powinny sprawdzić aktualną ofertę spółki Gamar. Działająca od wielu lat firma jest producentem opakowań kartonowych, które są przydatne do pakowania akcesoriów. Wykorzystywana technika produkcyjna sprawia, że wszystkie pudełka gwarantują bezpieczeństwo transportu. Jest to bardzo ważny czynnik wpływający na maksymalne zniwelowanie ryzyka uszkodzenia części podczas przewozu. W skład propozycji sprzedażowej wchodzą przekładki kartonowe, które pozwalają na oddzielenie różnych warstw towaru. Ponadto zabezpieczają one paczki przed powstawaniem zagnieceń, co sprawia, że sklepy nie muszą przepakowywać produktów do nowych paczek. Jest to bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla producenta, jak i dla odbiorcy.

Kątowniki mogą być wykorzystywane zarówno w małych, jak i dużych opakowaniach. Produkt jest szczególnie polecany podczas transportu przedmiotów cechujących się elastycznością lub wykonanych np. ze szkła. Oferowana cena za tego rodzaju wyroby jest bardzo korzystna. Przed dokonaniem zamówienia pracownik zakładu produkcyjnego może wyliczyć dla zamawiającego dokładny koszt realizacji zlecenia. W tym celu wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Kątowniki firmy z województwa pomorskiego świetnie sprawdzają się także w przypadku oddzielania produktów na paletach. Pomagają one w stabilizacji, co w oczywisty sposób przekłada się na bezpieczeństwo, ponieważ uniemożliwia przesuwanie się zapakowanych produktów. Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest także jego dostępność w kilku wersjach. Są to przekładki wykonane z różnej grubości tektury. Umożliwia to dopasowanie odpowiedniego kartonu do przewozu zarówno lekkich, jak i ciężkich produktów. 5-warstwowa tektura polecana jest w sposób szczególny firmom, które zajmują się przewozem sprzętu elektronicznego tj. telewizory i laptopy. Delikatność tego typu urządzeń sprawia, że w bardzo łatwy sposób mogą zostać one uszkodzone podczas transportu. W celu zapobiegnięcia takim zdarzeniom warto zapoznać się z ofertą powyższego przedsiębiorstwa.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu