MENU
NIP
Nazwa Firmy: Pomoc Drogowa Bogumił Kuś
WWW: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/
Adres Budziszyńska 29a
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-023
Telefon 513 755 400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Po stłuczce albo po cięższej awarii samochodu autolaweta często staje się jedyną opcją, pozwalającą na to, aby przetransportować samochód do mechanika. Dlatego warto znaleźć we własnej okolicy firmę, która oferuje szybki i sprawny wynajem autolowet.

Na terenie Szczecina będzie to Pomoc Drogowa Bogumił Kuś. Klienci korzystający z jej usług mogą liczyć na wsparcie nie tylko w stolicy województwa zachodniopomorskiego, ale również z innych miast, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to również na terenie całej Polski i Niemiec. Profesjonalny wynajem autolawet w Szczecinie daje szansę przewozu uszkodzonego samochodu w dowolne miejsce wyznaczone przez właściciela pojazdu. Co więcej, klienci mogą spodziewać się usług kompleksowych, poszerzonych o:

  • załatwienie niezbędnych formalności powiązanych z konkretną awarią lub kolizją,
  • podstawienie samochodu zastępczego,
  • wsparcie podczas pozyskiwania odszkodowania.

Lawety z podanej firmy są nowoczesne i przystosowane nawet do przewozu pojazdów o wadze do 3 ton. Dotychczasowi klienci, porównując ceny w tym miejscu z cenami w innych tego typu obiektach podkreślają, że są one niewygórowane. Każda z podstawionych dla klientów autolawet jest regularnie sprawdzana pod kątem technicznym, dlatego nie należy się obawiać, że zostanie podstawiony pojazd w złym stanie technicznym. 

Z lawet można korzystać nie tylko wtedy, gdy samochód ulegnie całkowitemu zniszczeniu, ale też wtedy, gdy konkretna awaria uniemożliwia samodzielny dojazd do warsztatu. Doświadczeni pracownicy ze szczecińskiej pomocy drogowej przetransportują samochód klienta do wskazanego przez niego punkty. Szczegóły powiązane z wynajmem autolawety są zawsze ustalone indywidualnie.

Warto również nadmienić, że z podanej usługi można korzystać w dowolnym czasie. Wsparcie na drodze poprzez podstawienie lawety realizowane jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w okresie świątecznym. Korzystając z nowoczesnych samochodów holowniczych, można poczuć się bardziej komfortowo w trakcie niespodziewanych okoliczności na trasie wyznaczonego przejazdu.

 

Data dodania: 03-11-2020
Autor: Julianna Baranowska
Źródło:
https://www.autoholowanie-szczecin.eu/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu