MENU
NIP
Nazwa Firmy: Ośrodek Szkoleń Systemowych
WWW: https://www.szkoleniasystemowe.pl/
Adres H.Siemiradzkiego 17
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-137
Telefon 608 349 553

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W Krakowie znajduje się Ośrodek Szkoleń Systemowych. Prowadzi się tam szkolenia w psychoterapii. Są one dedykowane osobom, które pragną zdobyć tytuł Certyfikowanego Psychoterapeuty. Szkolenia mają formę kursów czteroletnich i dwuletnich. Do dyspozycji jest też Kurs pn. Podstawy terapii dzieci.

Szkolenia przeznaczone są dla osób z wykształceniem psychologicznym, pedagogicznym, medycznym, które chcą zdobyć wiedzę i prowadzić psychoterapię. Każdy kurs ma inne zasady rekrutacji i ceny. Szczegóły można poznać na stronie internetowej organizatora. Terminy zjazdów dla uczestników ustalone są z góry. Cały proces nauczania jest dobrze zaplanowany. Dzieli się on na część teoretyczną oraz część praktyczną. Pierwsza z nich pozwala na zapoznanie się z aspektami teoretycznymi, natomiast druga pozwala na wykorzystanie wiedzy w działaniu. Ośrodek organizuje zajęcia w małych grupach, co jest dużym atutem, gdyż pozwala na większe zaangażowanie działania uczestników.

Każde szkolenie prowadzone jest przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem, co jest szczególnie istotne dla osób biorących w nim udział. Kurs czteroletni przygotowuje m.in. do przyszłej pracy terapeuty dla rodzin metodą systemową, której istotą jest spojrzenie na problemy występujące w rodzinie jako całość. Pozwala to na postrzeganie konfliktów z innej perspektywy. Dzięki temu możliwe jest zażegnanie sytuacji problemowych poprzez przeprowadzenie procesu terapeutycznego. Uczestnik kursu poprzez pracę z symulowaną rodziną może stawiać hipotezy, uczyć się zadawania prawidłowych pytań, a także planowania drogi dla potencjalnych osób potrzebujących wsparcia.

Ośrodek organizuje szkolenia, kursy i warsztaty dla osób chcących zdobyć wymagane Certyfikaty i pogłębić wiedzę z zakresu psychologii. Miejsce to posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, która jest ceniona i akceptowana na terenie całego kraju. Po ukończeniu odpowiedniego kursu można rozpocząć pracę jako psychoterapeuta rodzin, par, grup wsparcia oraz osób indywidualnych.

Data dodania: 05-11-2020
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://www.szkoleniasystemowe.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu