MENU
NIP
Nazwa Firmy: SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k
WWW: https://www.system-tech.com.pl/
Adres Głuszyna 58
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-329
Telefon 61 668-27-56

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Maszyny znajdujące się w wielu obiektach przemysłowych, na przykład roboty przemysłowe, są drogie, nowoczesne i zautomatyzowane. Wymagają one specjalnej ochrony, dlatego firma ze strony system-tech.com.pl oferuje właścicielom firm produkcyjnych, logistycznych i innych wykorzystujących w produkcji zautomatyzowane maszyny specjalne panele ogrodzeniowe z siatki pochodzące od szwedzkiego producenta Troax, z którym wspomniana firma współpracuje od lat. Są to nowoczesne i solidne konstrukcje, z których można zbudować ogrodzenie nawet na kilkanaście metrów wzwyż. Są one nie tylko trwałe, ale także proste w montażu i demontażu, dlatego doskonale zabezpieczą one wszystko, co znajduje się w hali czy magazynie.

Do ochrony przestrzeni magazynowych najlepiej nadają się panele siatkowe produkowane przez roboty, dlatego są niezwykle precyzyjne, a dzięki specjalnej metodzie spawania są także wyjątkowo wytrzymałe. Czas dostawy paneli to zwykle nie dłużej niż 15 dni bez względu na to, jak wiele zostało ich przez klienta zamówionych. Można je zamówić w różnej kolorystyce i dowolnej długości, a dzięki temu, że są również takie rozwiązania jak „end profile” i „cutting profile” można dopasować wysokość i szerokość.

Są one najczęściej wykorzystywane w zakładach przemysłowych do zabezpieczenia sprzętu, ale można z nich także budować ścianki działowe i systemy zabezpieczeń w dystrybucji i logistyce. Dla nich przedsiębiorstwo z linku buduje specjalne systemy zabezpieczeń. Świetnie sprawdzają się także w obiektach wysokiego składowania i magazynach wyrobów detalicznych.

Bez względu na rodzaj takich ścianek firma jest w stanie wykonać dowolne rozwiązanie panelowe. Panele siatkowe są również idealne do ochrony mienia na przykład w boksach garażowych, piwnicach i serwerowniach. Przy ich pomocy można zagospodarować każdą przestrzeń dzięki systemom:

  • classic,
  • medium,
  • safe.

Są one także idealne wszędzie tam, gdzie istnieją bardzo duże wymagania, jeśli chodzi o higienę, dlatego panele ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej sprawdzą się także w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu