MENU
NIP 898-19-57-433
Nazwa Firmy: HEWEA sp. z o. o.
WWW: https://hydromech.eu/
Adres Przemysłowa 1
Miejscowość Mirków
Kod pocztowy 55-095
Telefon 882-115-810

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dobre zabezpieczenie systemu hydraulicznego w dużych samochodach ciężarowych jest bardzo ważne. W sklepie internetowym hydromech.eu klienci znajdą wysokiej klasy produkty tego typu.

Oferowany zawór przeciążeniowy hydrauliczny chroni system przed podwyższeniem ciśnienia ponad dopuszczalną normę, co gwarantuje bezpieczeństwo osób obsługujących sprzęt oraz minimalizuje możliwość uszkodzenia maszyny. Sklep sprzedaje wysokiej klasy ciśnieniowe zawory hydrauliczne przelewowe włoskich producentów (HYDROCAR, MTC, CBF). Produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają wymogi prawne obowiązujące na terenie Polski. W opisach produktów znajdują się wszystkie kluczowe informacje dotyczące maksymalnego przepływu, ciśnienia pracy oraz rodzaju przyłączy. W razie problemów z wyborem tam również znajduje się formularz, poprzez który można przesłać pytania. Obsługa sklepu postara się jak najszybciej na nie odpowiedzieć. Istnieje też możliwość kontaktu telefonicznego. Dane są dostępne na stronie internetowej. Warto zaznaczyć, że każdy sprzedawany produkt jest objęty roczną gwarancją. Sklep oferuje również inne części hydrauliki siłowej przeznaczonej do instalacji w ciężarówkach.

Asortyment zawiera:

  • chłodnice,

  • orbitalne silniki hydrauliczne,

  • rozdzielacze hydrauliczne monoblokowe i wywrotu,

  • pompy hydrauliczne zębate do urządzeń mobilnych oraz wielotłoczkowe do napędów hydraulicznych,

  • zbiorniki oleju,

  • sprzęgła elektromagnetyczne,

  • szybkozłącza,

  • siłowniki hydrauliczne czołowe i podskrzyniowe,

  • przystawki odbioru mocy.

Należy wspomnieć, że w ofercie można znaleźć także elementy hydrauliczne przeznaczone do maszyn wykorzystywanych w rolnictwie, do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu budowlanego, co zapewne stanowi ważną informację dla wielu klientów. Firma dba o klientów i cały czas poszerza asortyment o kolejne nowoczesne produkty. Każdy, kto ceni najwyższą jakość, będzie usatysfakcjonowany.

Sklep realizuje zamówienia terminowo, gwarantuje profesjonalną obsługę, przystępne ceny oraz korzystne rabaty dla stałych klientów.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu