MENU
NIP 6783006423
Nazwa Firmy: OneCredit.pl
WWW: https://onecredit.pl/
Adres Osiedle Centrum A 2 87
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-923
Telefon 12 200 50 08

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Własna kancelaria jest podstawą działalności wszystkich prawników i jednocześnie ich wizytówką, dlatego warto zadbać o to, by mieściła się w pobliżu centrum i była przestronna. Niestety zakup takiego lokalu jest bardzo kosztowny i mało kto może sobie na niego pozwolić bez wzięcia kredytu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że prawnicy, jako przedstawiciele zawodów zaufania publicznego, mogą liczyć na łagodniejsze traktowanie przez banki. Dzięki temu nabywają meble do biura, legalne oprogramowanie oraz sprzęty niezbędne do wykonywania swojej pracy.

Tego typu placówki coraz częściej tworzą oferty dedykowane prawnikom, notariuszom oraz radcom prawnym. Umożliwiają one uzyskanie pożyczki na dogodniejszych warunkach w porównaniu do innych klientów. Kredytodawcy biorą bowiem pod uwagę ich dochody, rzetelność, odpowiedzialność oraz dbałość o nienaganną reputację. Tacy klienci bardzo rzadko nie spłacają zadłużenia w wyznaczonym terminie, dlatego są uznawani za osoby o niskim ryzyku. Z tych względów prawnicy mogą liczyć na wyższe kwoty oraz niewielką prowizję czy oprocentowanie. Zainteresowani podobnymi świadczeniami, wchodzą chętnie na stronę onecredit.pl. Prowadzi ją firma pomagająca uzyskać kredyt dla prawników oraz innych grup zawodowych na korzystnych warunkach.

Tego typu pożyczki cechują się maksymalnie uproszczoną procedurą, co oznacza, że składane wnioski rozpatrywane są w krótkim czasie i nie wymagają przygotowywania dużych ilości dokumentów. To idealna opcja dla osób chcących uniknąć uciążliwych oraz czasochłonnych formalności. Prawnicy uzyskują gotówkę na podstawie oświadczenia o comiesięcznych dochodach, co przydaje się zwłaszcza wśród osób będących zatrudnionych na umowę o pracę lub prowadzących swoją działalność gospodarczą. Kredyty dla tych specjalistów mają bardzo małą marżę, dzięki czemu nie są oni stratni. Są one dostępne dla klientów prowadzących kancelarię od co najmniej 6 miesięcy. Podczas wizyty w banku powinni oni posiadać dowód osobisty, dokument potwierdzający przynależność do grupy prawników oraz oświadczenie o dochodach.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu