MENU
NIP 9512238896
Nazwa Firmy: EXCELLENT WIZARDS" JAKUB HILCHER
WWW: https://excellentwizards.pl/
Adres Małej Brzozy 10
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-289
Telefon 608446203

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Obecnie zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa korzystają z różnych usług programistycznych, aby działać efektywnie i móc sprostać konkurencji w danej branży. Excellent Wizards to dedykowane rozwiązania dla firm, które zdają sobie sprawę, że nowe technologie mogą pomóc w optymalizacji każdego biznesu. Proponowane przez specjalistów narzędzia pomagają przedsiębiorcom zaoszczędzić czas i pieniądze, dzięki czemu mogą oni skupić się na rozwoju swojej marki i poszerzaniu jej zasięgu.

Zespół wykwalikowanych fachowców oferuje kompleksowe wsparcia programistyczne. Klient może zdecydować się na różne formy rozliczenia w zależności od indywidualnych potrzeb oraz wybranego rodzaju usługi. Do wyboru jest między innymi abonament miesięczny lub płatność za roboczogodziny. Klienci mogą skorzystać z usług consultingu, aby nauczyć swoich pracowników właściwego i efektywnego korzystania z poszczególnych typów oprogramowania wykorzystywanego w danym przedsiębiorstwie.

Programiści zajmują się też tworzeniem aplikacji dostosowanych do potrzeb klientów. Na przestrzeni lat zrealizowali mnóstwo zleceń na potrzeby przedstawicieli branży e-commerce. W dzisiejszych czasach właściciele sklepów internetowych muszą zatroszczyć się nie tylko o wysokiej jakości towar dostępny w asortymencie, lecz również o elementy, które są niewidoczne dla kupujących. Oferowane przez doświadczone przedsiębiorstwo narzędzia pozwalają sklepom online skrupulatnie analizować dane dotyczące sprzedaży i promocji. Przedsiębiorcy chcący rozwijać swój potencjał biznesowy z pewnością docenią takie narzędzia jak:

  • importer danych,
  • generator etykiet,
  • konfigurator cen,
  • dashboard cashflow.

Na stronie profesjonalnego przedsiębiorstwa świadczącego usługi programistyczne znaleźć można niezbędne dane teleadresowe oraz specjalny formularz kontaktowy umożliwiający przesłanie zapytania ofertowego. Fachowcy chętnie odpowiadają na pytania i udzielają wsparcia podczas wyboru najlepszych dedykowanych rozwiązań dla firm, przedstawiając propozycje usług oraz koszt wdrożenia poszczególnych narzędzi.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu