MENU
NIP
Nazwa Firmy: Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni
WWW: http://osrgdynia.pl
Adres Skwer Kościuszki 13
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-370
Telefon 11 958 685

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wysoki poziom kursów prowadzonych przez Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni zapewnia ich uczestnikom odpowiednie kompetencje w zakresie dbania o bezpieczeństwo na morzu. Oferowane szkolenia dedykowane są między innymi członkom załóg statków, pracownikom platform wiertniczych, strażakom portowym, studentom uczelni morskich, a także osobom żeglującym hobbystycznie.

W ofercie szkoleń ośrodka znajdują się cztery podstawowe kursy marynarskie obejmujące ściśle określony zakres zagadnień:

  • szkolenie z indywidualnych technik ratowniczych: rozpoznawanie niebezpieczeństw na morzu, sygnały wzywania pomocy, przeprowadzanie ewakuacji,
  • szkolenie z ochrony przeciwpożarowej: zapobieganie powstawaniu pożarów, przewidywanie zagrożeń pożarowych, skuteczne zwalczanie pożaru,
  • szkolenie z podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej: techniki reanimacji oraz inne metody ratowania życia na statku,
  • szkolenie z bezpieczeństwa własnego i odpowiedzialności wspólnej: sposoby ochrony środowiska naturalnego, znajomość prawa międzynarodowego i zasad BHP.

Każde z czterech szkoleń składa się na zintegrowany kurs STCW pozwalający nabyć kompleksową wiedzę i szeroki zakres umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa i ratownictwa na morzu. Zaliczenie zintegrowanego kursu umożliwia wydanie certyfikatu, który zezwala na wykonywanie prac na morzu. Certyfikat ważny jest przez 5 lat i po upływie tego czasu wymaga odnowienia.

Oferta ośrodka cieszy się dużą popularnością przede wszystkim dzięki wyspecjalizowanej i kompetentnej kadrze dydaktycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ukończeniu zagranicznych kursów instruktorskich członkowie kadry ośrodka odznaczają się umiejętnością skutecznego przekazywania wiedzy i kształtowania umiejętności kursantów.

Na stronie internetowej ośrodka znajdziesz więcej informacji o jego działalności. Uczestnicy szkolenia mogą mieć pewność, że oferowane kursy STCW dla żeglarzy spełniają wszelkie wymogi prawne, a wydawane przez ośrodek certyfikaty są uznawane przez morskie prawo międzynarodowe.

Data dodania: 14-10-2020
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
http://osrgdynia.pl/ceny-kursow

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu