MENU
NIP 923-147-49-55
Nazwa Firmy: MetalMix
WWW: https://metalmix.info/
Adres Bohaterów Bielnika 23
Miejscowość Wolsztyn
Kod pocztowy 64-200
Telefon 604 348 429

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Bardzo ścisła miejska zabudowa jest główną przyczyną tego, że każde miejsce postojowe dla samochodu jest wręcz na wagę złota. Problem ten występuje wbrew pozorom nie tylko w centrach miast, ale utrudnia wygodne korzystanie z samochodów również mieszkańcom ich obrzeży. Większość firm i instytucji, mających swoje siedziby w takich zatłoczonych obszarach, stara się wygospodarować przynajmniej minimalną przestrzeń niezbędną do zaparkowania pojazdów firmowych bądź przygotowaną dla klientów czy gości. Aby jednak móc kontrolować takie zarezerwowane miejsce parkingowe, niezbędne jest wykorzystanie specjalnej blokady.

Firma MetalMix, produkująca elementy tak zwanej małej architektury, ma w swej ofercie również takie praktyczne konstrukcje, które znajdują zastosowanie jako ograniczniki dla samochodów. Metalowy słupek parkingowy składa się z dwóch części – podstawy oraz stalowego kształtownika. Łączenie stanowi masywny zawias umożliwiający złożenie słupka, tak by dało się nad nim przejechać lub zatrzymać pojazd. Dla zabezpieczenia pręta do jego górnej części przymocowano specjalną gumową nóżkę pełniącą funkcję odboju. Podstawę wykonaną z blachy, mającą już przygotowane cztery otwory, mocuje się do betonu za pomocą solidnych śrub.

Budowa słupka, a dokładnie przytwierdzona do podstawy metalowa wypustka, pozwala także na zastosowanie kłódki, która zablokuje pręt w wybranej pozycji i uniemożliwi osobom niepowołanym korzystanie z parkingu lub manipulowanie samą zaporą. Wszystkie elementy konstrukcji są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję, promieniowanie UV i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo stal została pomalowana proszkowo z zachowaniem najwyższej precyzji. Ponadto dla zwiększenia widoczności oraz bezpieczeństwa cały kształtownik oklejono nieblaknącą folią odblaskową umożliwiającą dostrzeżenie blokady nawet nocą. Na uwagę zasługuje także dbałość o jak najlepsze dopasowanie poszczególnych części i dokładność, z jaką został wykonany każdy słupek parkingowy. Cena produktu jest adekwatna do jego jakości, ale przy tym bardzo atrakcyjna.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu