MENU
NIP 6581671560
Nazwa Firmy: EKO-FILTR Zbigniew Włudyga
WWW: https://www.ekofiltr.pl/
Adres Pułaskiego 7
Miejscowość Końskie
Kod pocztowy 26-200
Telefon 413727638

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Efektywny proces produkcyjny polega między innymi na zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa podczas poszczególnych działań wytwórczych. Dla wielu firm jest to stworzenie i funkcjonowanie systemu odpylającego niwelującego zagrożenie pożarem oraz wybuchem. Tego rodzaju instalacje projektuje oraz wytwarza firma Eko Filtr, która pierwsze zlecenia wykonała pod koniec dwudziestego wieku. 

Wszystkie realizacje podlegają ścisłej kontroli wielu działów przed wdrożeniem ich do produkcji. muszą w pełni podlegać uwarunkowaniom prawnym, w tym dyrektywie Atex. Wskazuje ona jasno na obowiązki administratora zakładu przemysłowego lub linii produkcyjnej. 

Do produkcji poszczególnych elementów filtrujących wykorzystuje się sprawdzone i dobrze wykonane blachy stalowe o różnej grubości. Firma jest także przygotowana do tworzenia systemów opartych na stali nierdzewnej. Wykończeniem zajmują się również pracownicy prezentowanej firmy. Oprócz elementów stalowych do stworzenia wydajnego systemu gwarantującego odpylanie powietrza stosuje się filtry workowe FPK i FW, stanowiskowe oraz mechaniczne. 

Każdy element stworzonej instalacji podlega serwisowaniu. Prace naprawcze są wykonywane przez wewnętrzny dział wykonawcy, który zajmuje się także audytem działania poszczególnych urządzeń. Właściciel firmy Zbigniew Włudyga skoncentrował działania swojego zespołu tylko i wyłącznie na instalacjach odpylających, dlatego każdy etap współpracy z kontrahentem stoi na wyjątkowo wysokim poziomie. 

O wszechstronności oferty wykonawcy świadczy między innymi długa lista referencji, która została zamieszczona na jego stronie internetowej. Z niej można się dowiedzieć, że w ciągu ostatnich lat produkty trafiały między innymi do odlewni aluminium, fabryki felg aluminiowych, tartaków czy na linie produkcyjne porcelany. 

Działania wdrażane przez producenta systemów odpylających wydatnie wpływają na jakość środowiska. Wszelkie zanieczyszczenia mogą być bowiem odpowiednio składowane i nie są wydalane bezpośrednio do atmosfery, gdzie mogłyby stanowić duże zagrożenie. 

Data dodania: 05-10-2020
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/instalacje-odpylajace

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu