MENU
NIP 779-23-88-376
Nazwa Firmy: Moderno Mundo Sp.z o.o.
WWW: https://modernomundo.pl/
Adres Firmowa 10
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023
Telefon 61 306-77-77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)







Opis:

Podjęcie współpracy ze sprawdzoną firmą produkującą opakowania foliowe to dobra decyzja dla każdego przedsiębiorcy, który chce mieć pewność, że wytwarzane i sprzedawane przez niego produkty będą odpowiednio zabezpieczone. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Moderno Mundo. Ten producent worków foliowych oferuje najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Renomowana firma

Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na produkowanie ogromnych ilości doskonałej jakości folii. Wszystkie zamówienia są realizowane terminowo. Co więcej, graficy współpracujący z firmą mogą przygotować przyciągającą wzrok grafikę, która zostanie nadrukowana na woreczku, co z pewnością stanowi ważną informację dla przedsiębiorców, chcących zainteresować swoimi produktami nowych klientów.

Jakie woreczki wybrać?

Firma ma rozbudowaną ofertę, która dostosowana jest do różnych grup klientów. Każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie, niezależnie od branży, w której działa. Dużą popularnością cieszą się worki stojące typu doypack. Producent oferuje opakowania bezbarwne, aluminiowe lub metalizowane. Natomiast worki próżniowe świetnie sprawdzają się w sklepach spożywczych czy stoiskach w supermarketach, w których sprzedawane są produkty na wagę. Mają zwiększoną odporność na uszkodzenia i rozdarcia oraz są szczelne, co gwarantuje, że produkty takie jak ziarna kawy czy przyprawy zachowają aromat i świeżość przez dłuższy czas.

W branży produkcyjnej niezastąpione wydają się laminaty wielowarstwowe. Firma produkuje folię na bazie polietylenu, polipropylenu czy poliestru. Rolki mogą zostać dopasowane do maszyn pakujących pionowych oraz poziomych (typu flow pack, termoformujących czy tray-sealer). Poza tym producent oferuje worki stabilo z fałdami bocznymi, worki płaskie z tylnym zgrzewem wyposażone w uchwyty (typu „trzy palce” albo „rączka”).

Wybór tej firmy to gwarancja najwyższej jakości produktów, błyskawicznej realizacji każdego zamówienia oraz profesjonalnego doradztwa.

Data dodania: 29-09-2020
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://modernomundo.pl/





Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu