MENU
NIP
Nazwa Firmy: Salon Masażu Bogini Bastet
WWW: https://www.boginimasazu.pl/
Adres Kuźnicza 57/58
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-138
Telefon 48 537 088 680

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Stopy to jedne z najbardziej eksploatowanych części ludzkiego ciała. Codziennie poddawane są ciężkim próbom podczas chodzenia, długotrwałego przyjmowania pozycji siedzącej, stania lub siedzenia bez ruchu, na dodatek często świadomie powoduje się u nich dyskomfort, kupując eleganckie, ale niezbyt wygodne obuwie. Problem ten tyczy się w szczególności pań.

Warto zadbać, by stopy także zaznały odrobiny komfortu i relaksu. Świetną opcją, by to osiągnąć, jest udanie się na profesjonalny masaż stóp. Tego typu usługa dostępna jest w ofercie przedstawionej na stronie internetowej boginimasazu.pl.

Obejmuje ona masaż stóp dla mieszkańców Wrocławia i okolic. Do skorzystania z niej salon zaprasza zarówno panie, jak i panów.

Warto zwrócić uwagę, że masowanie stóp i nóg to nie tylko wprawienie się w stan błogości i relaksu. Ma to również korzystne działanie prozdrowotne dla całego ciała.

Masaż wykonywany przez specjalistów w tej dziedzinie, dzięki uciskaniu odpowiednich receptorów znajdujących się głównie na podbiciu stopy, pozytywnie wpływa na proces odnowy narządów wewnętrznych jak serce, płuca, wątroba, czy nerki. Z tej przyczyny masaż stóp jest szczególnie polecany osobom mającym kłopoty zdrowotne w zakresie jakichkolwiek nieprawidłowości pracy układu pokarmowego czy oddechowego.

Masaż stóp świetnie sprawdza się jako metoda na poprawę krążenia krwi i wzmocnienie tym samym ścianek naczyń krwionośnych. Sam nacisk generowany podczas masażu na skórę zwiększa jej elastyczność i sprawia, że dłużej zachowuje ona młody wygląd. Usługa świadczona przez profesjonalną masażystkę pozwoli także zniwelować widoczność żylaków na nogach, co poprawi ich ogólną estetykę.

Przynoszący ukojenie masaż stóp to także działanie dedykowane osobom, które skarżą się na chroniczne zmęczenie, narastające problemy ze stanem skóry, bezsenność oraz wykazujące objawy obniżonej odporności. Wspomaga on także osoby, którym doskwiera uporczywa migrena. Świadomość pomocy w powyższych schorzeniach połączona z chwilą relaksu w doświadczonych dłoniach specjalisty od masażu to coś, czego stopy zdecydowanie potrzebują i czego nie warto im odmawiać.

Data dodania: 23-07-2020
Autor: Klara Wróblewska
Źródło:
https://www.boginimasazu.pl/masaz-stop-i-nog/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu