MENU
NIP 928-001-41-88
Nazwa Firmy: Węgier Glass
WWW: https://www.wegierglass.com.pl
Adres Szklarska 39
Miejscowość Żary
Kod pocztowy 68-200
Telefon +48 68 374 35 59

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nowoczesny sprzęt wykorzystujący wzmocnieni światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania doskonale sprawdza się w obróbce, chociażby metali. Jednak trudne warunki pracy, a przede wszystkim opiłki metali fruwające w powietrzu, niekorzystnie wpływają na części optyczne zamontowane w urządzeniach, prowadząc nawet do całkowitego ich zniszczenia.

 

Bardzo ważne jest stosowanie odpowiednich osłon na lasery, które ochronią je przed niszczeniem. Firma Węgier Glass oferuje filtr lasera, który zapewnia mu odpowiednie bezpieczeństwo i znaczenie wydłuża czas jego użytkowania. Szkło LPG z powłoką antyrefleksyjną stanowiące element ochronny zapewnia przepuszczalność zsynchronizowaną z parametrami optyki danego urządzenia, a jego stosowanie nie wpływa na zakres działania promieni. Szklana izolacja z powłoką przeciwodblaskową nie zniekształca wiązek lasera, ale zapewni odpowiednią ochronę w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach pracy.

 

Lasery są wykorzystywane w wielu dziedzinach pracy, nie tylko w obróbce metali, ich spawaniu czy wierceniu, ale także są bardzo pomocne, chociażby w zautomatyzowanym cięciu papieru. Nie tylko metalowe fragmenty mogą być przyczyną uszkodzenia optycznych części maszyn, ale także drobinki kurzu, dlatego tak ważne jest stosowanie odpowiedniej ochrony na laser w każdych przedsiębiorstwach. Zastosowanie filtru wysokiej jakości, niezwykle odpornego na uszkodzenia mechaniczne, jaki oferują specjaliści z tej firmy, sprawi, iż maszyny będą służyły danej działalności przez długie lata z zachowaniem doskonałej precyzji, gwarantowanej przy wykorzystaniu lasera.

 

Profesjonaliści z tej firmy, dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz potężnej wiedzy na temat lasera doskonale znają rynek i jego potrzeby, dlatego nieustannie udoskonalają swoje produkty, tak aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale przede wszystkim należycie pełniły swoją funkcję. Fachowcy zawsze pomagają dobrać odpowiedni typ filtra, aby zapewnił on maksimum ochrony danemu elementowi. Warto też zaznaczyć, że ochronę na laser można nabyć w tej firmie w bardzo przystępnych cenach.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu