MENU
NIP 7532315251
Nazwa Firmy: AZTECH
WWW: http://aztech24.pl/
Adres Powstańców 70
Miejscowość Kędzierzyn Koźle
Kod pocztowy 47-220
Telefon +48 694 902 821

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Firma AZTECH oferuje kruszarki walcowe mające szerokie zastosowanie. Nadają się one między innymi do kruszenia gruzu. Stosowane przy średnim i drobnym rozdrabnianiu materiałów o średniej i małej twardości również w tym przypadku sprawdzą się bardzo dobrze.

Wysoko efektywne urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu

Innowacyjnie zaprojektowane kruszarki walcowe to urządzenia wysoce efektywne, wykazujące wszechstronne zastosowanie. Między innymi dlatego mogą być wykorzystane jako kruszarka do gruzu na złomowisku lub w firmie rozbiórkowej. Wydajność kruszarki pozwala rozdrobnić nawet 15 ton na godzinę. Dlatego w kruszeniu końcowym urządzenia te są niezawodne. Wybierając maszynę, można decydować się na jej poszczególne parametry, w zależności od tego, jakie frakcje gruzu chce się pozyskać. Dostępne są przedziały od 50 do 80 milimetrów, pozwalające na granulację od 1 do 40 milimetrów. Gruz może zostać poddany procesom: zgniatania, rozłupywania, ścierania i rozrywania.

Wysoka jakość walców

Oferowane w kędzierzyńskiej firmie kruszarki walcowe wyposażone są w walce wysokiej jakości. Walce te zrobione są z hartowanej, manganowej stali o grubości ścianki 8 centymetrów. To pozwala na skruszenie każdego materiału, niezależnie od jego twardości. Nie trzeba też obawiać się, że walce ulegną zniszczeniu podczas trwania poszczególnych procesów. Każda kruszarka do gruzu z pewnością sprawdzi się w swojej kategorii. Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na wysoką wydajność maszyny. Są to:

  • układ smarowania łożysk walców;
  • łożyska podwójnie wzmocnione i uszczelnione;
  • układ automatycznego rozchylania walców przy przeciążeniu;
  • elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem silnika;
  • miękki start, czyli zastosowanie wyłącznika elektrycznego trójkąt/gwiazda.

Dokładnie przemyślany projekt kruszarek walcowych powoduje, że przedsiębiorcy zajmujący się rozdrabnianiem gruzu decydują się na ich wybór, wiedząc, że uzyskają oczekiwane efekty. Zwłaszcza gdy skonsultują się z pracownikami firmy przed zakupem maszyny.

 

Data dodania: 06-12-2019
Autor: Aleks Jaworski
Źródło:
http://aztech24.pl/sprzedaz/kruszarki/kruszarka-walcowa

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu