MENU
NIP 5482070130
Nazwa Firmy: Open Mind Team
WWW: https://www.openmindteam.pl/
Adres Sportowa 7
Miejscowość Ustroń
Kod pocztowy 43-450
Telefon 33 858 64 53

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W przygotowywaniu planu na imprezę firmową Open Mind Team nie czerpie z półśrodków. Zadaniem ekipy jest szczegółowe omówienie atrakcji oraz zapewnienie ciekawych rozwiązań integracyjnych dla wszystkich pracowników danej firmy. 10 lat doświadczenia sprawiło, że biuro może pochwalić się nawiązaniem współprac zarówno z mniejszymi markami, jak i ogromnymi przedsiębiorstwami znanymi w całej Polsce. Dzięki temu można stale ulepszać pomysły, jak i wprowadzać coś całkiem nowego do oferty usługowej.

Firmowe imprezy integracyjne cieszą się zainteresowaniem w całym kraju. Wiąże się to z kompleksową ofertą, która skupia się nie tylko na samym wyborze miejsca pod odpoczynek, ale również ubezpieczeniu uczestników, zagwarantowaniu zakwaterowania, jak i wyżywienia. Solidnie opracowany plan z pewnością spotka się z zadowoleniem zleceniodawcy, bo na każdym etapie można nanosić poprawki lub aktualizować np. nowe miejsca godne zobaczenia.

W prezentowanych Programach przygotowano zarówno aktywne spędzanie czasu dla integrowania się, jak i bierne. Podczas aktywnego będzie można wybrać się w góry, powspinać się, popływać żaglówką, pobawić się w szukanie ukrytej lokalizacji, dzięki aplikacji online. Oczywiście są to jedynie przykłady. Zleceniodawcy imprez dla pracowników mogą przedstawić swoje propozycje, które ekipa postara się spełnić. Dlatego zawsze warto skontaktować się z działem obsługi klienta dla poznania szczegółów dotyczących organizacji. Bo oprócz samego zapewnienia atrakcji, biuro skupia się również na wyżywieniu, transporcie, ubezpieczeniu uczestników.

Kierunki wypraw mogą być najróżniejsze- obejmują całą Polskę, jak i inne części świata. Dlatego w biurze, które organizuje takie wypady warto poszukiwać:

  • profesjonalizmu,
  • indywidualnego podejścia do klienta,
  • kompleksowych rozwiązań,
  • dobrej ceny,
  • lat doświadczeń,
  • ofert szytych na miarę,
  • wsparcia specjalistów w turystyce i rekreacji.

Po wstępnych rozmowach telefonicznych warto umówić się na spotkanie, gdzie będą już czekały na Państwa wstępne pomysły dla organizacji imprezy pracowników.

Data dodania: 30-10-2019
Autor: Katarzyna Woźniak
Źródło:
https://www.openmindteam.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu