MENU
NIP 727-263-13-62
Nazwa Firmy: Communication Corner
WWW: https://szkoleniaznegocjacji.com/
Adres Henryka Sienkiewicza 72
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-318
Telefon +48 693 794 025

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Negocjacje handlowe są ściśle związane z powodzeniem w branży sprzedażowej. W momencie, gdy pracownik danej firmy ma opanowane techniki negocjacyjne, łatwiej zyska zaufanie potencjalnych konsumentów oraz ich sympatię, a co za tym idzie - nowe kontrakty. 

Strona internetowa szkoleniaznegocjacji.com jest dobrym źródłem informacji o trenerze, specjaliście do spraw negocjacji. Znajdziesz tam całą zakładkę poświęconą jego osobie. Przeczytasz, jakie ma doświadczenie w szkoleniu, jak również zapoznasz się z listą przykładowych firm i organizacji, które uczyły się pod jego okiem. Przekonasz się, że na pewno warto nawiązać współpracę z człowiekiem, który szkolił z negocjacji pracowników Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, czy też największych, międzynarodowych firm, które z pewnością znasz i możliwe, że nawet korzystałeś z ich usług. Teraz i Ty możesz osiągać podobne wyniki sprzedaży. Możesz również zapoznać się z publikacjami, które nie tylko świadczą o dużym doświadczeniu i obyciu z branżą, ale również o tym, że trener posiada ogromną wiedzą, którą z pewnością chętnie się z Tobą podzieli podczas kursu. Prowadził negocjacje w kilkunastu krajach, co niewątpliwie poszerza horyzonty i jest wystarczającym argumentem na to, by pobierać nauki właśnie od tak kompetentnej osoby. Sam pobierał szkolenia na licznych kursach, jak również od autorytetów w dziedzinie rozwoju osobistego, którzy są znani na całym świecie - m.in. Brian Tracy, Anthony Robbins, czy Marshall Goldsmith.

Tak bogate doświadczenie sprawia, że coaching sprzedażowy oferowany przez tak kompetentnego trenera to Twoja życiowa szansa. Warto bowiem zdecydować się na usługi firmy, która może cieszyć się licznymi referencjami. Pochlebne opinie pochodzą zarówno od renomowanych firm, jak i znanych instytucji, lecz również od klientów, którzy zdecydowali się na szkolenia dla osób prywatnych. W opiniach często podkreślana jest jakość szkoleń, idealne przygotowanie prowadzącego do szkolenia, jak również jego duża wiedza i umiejętność zachęcenia uczestników szkolenia do dyskusji. To właśnie dzięki nim wszyscy uczestnicy mogą dowiedzieć się jeszcze więcej i rozpocząć interakcję z innymi osobami nastawionymi na rozwój.

Data dodania: 29-10-2019
Autor: Klara Wróblewska
Źródło:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu