MENU
NIP 595 000 09 51
Nazwa Firmy: Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
WWW: https://www.schedpol.pl/
Adres Przemysłowa 2
Miejscowość Międzychód
Kod pocztowy 64-400
Telefon 95 750 51 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nowoczesna łazienka powinna być pomieszczeniem nie tylko estetycznym, ale dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań technicznych, również pomieszczeniem wysoce funkcjonalnym, wygodnym w codziennym użytkowaniu. Jeśli zależy Ci na stworzeniu właśnie takiego wnętrza, poszukaj sprzętu charakteryzującego się najwyższą jakością wykonania, do którego produkcji wykorzystano najnowsze rozwiązania techniczne i porządne materiały.

 

Polska firma Schedpol to jeden z renomowanych producentów nowoczesnego wyposażenia łazienkowego dedykowanego odbiorcom nie tylko w kraju, ale i wielu z wielu innych państwach europejskich. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnego wyposażenia łazienkowego, takiego jak brodziki podtynkowe i klasyczne, najczęściej niskoprofilowe, odpływy liniowe czy systemy zabudów do wanien i brodzików. Firma zajmuje się również projektowaniem i produkcją wysokiej jakości akcesoriów łazienkowych, przede wszystkim nowoczesnych syfonów brodzikowych i wannowych, które charakteryzują się wysoką wydajnością działania (szybki odbiór wody), a przy okazji chronią wnętrza łazienek przed nieprzyjemnymi zapachami, jakie mogą wydostawać się z kanalizacji. Na stronie internetowej https://www.schedpol.pl/ znaleźć można wszystkie główne grupy produktów oferowanych przez firmę. Warto również wspomnieć, że prócz produkcji nowoczesnego wyposażenia łazienkowego, firma zajmuje się również produkcją profesjonalnych narzędzi budowlanych, takich jak poziomice, łaty czy kątownice.

 

Oferowane przez firmę sprzęty charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością wykonania, co w oczywisty sposób przekłada się na wysoki poziom ich estetyki, wytrzymałości i trwałości, ale także dużą funkcjonalnością użytkową. Nowoczesne brodziki, zwłaszcza brodziki podtynkowe, gwarantują najwyższy poziom komfortu korzystania z prysznica bez obaw o zalanie łazienki. Tego typu wyposażenie jest idealnym dopełnieniem nowoczesnych łazienek, w których coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych kabin prysznicowych na rzecz kabin typu otwartego lub półotwartego.

Data dodania: 01-07-2019
Autor: Róża Szymczak
Źródło:
https://www.schedpol.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu