MENU
NIP 6340197507
Nazwa Firmy: Moniuszki 7 Sp. z o. o.
WWW: https://moniuszki7.pl/
Adres Moniuszki 7
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-005
Telefon + 48 32 259 88 83

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wiele firm, które organizują szkolenia, zwykle ma problem z tym, żeby znaleźć właściwą przestrzeń, w której mogą się odbyć posiedzenia. Niestety, trudno jest znaleźć taką przestrzeń, która pomieści szkolone osoby i jednocześnie będzie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, który ułatwi prelegentowi całą jego pracę. Czasami firmy, w których szkolenie ma się odbyć, udostępniają własną przestrzeń, jednak na dłuższą metę to rozwiązanie się nie sprawdza. Pracownikom trudno bowiem zapomnieć o obowiązkach, które wykonują w danym miejscu, przez co też nie mogą się skupić na szkoleniu i nie zapamiętują z niego tego, co jest w nim najważniejsze. Czy istnieje jednak idealne rozwiązanie, które pozwoli na to, by pracownicy zostali przeszkoleni w sprzyjających temu warunkach? Oczywiście, że tak! 

Dzięki temu, że możliwy jest wynajem sal szkoleniowych w Katowicach, każdy ma możliwość wynajęcia odpowiedniej przestrzeni. Takie sale są doskonale przygotowane do tego, żeby pomieścić pracowników firmy i zapewnić im jak najlepsze warunki. Nowoczesny sprzęt, która działa bez żadnych przeszkód jest standardem, sprawiającym, że nawet na chwilę nie będzie trzeba przerywać szkolenia z powodu kwestii technicznych. Jeśli więc organizujesz szkolenia, to sam z pewnością wiesz, że to wszystko, czego potrzeba do tego, żeby szkolone osoby wyszły zadowolone z tego, jak szkolenie przebiegało i były zainteresowane kolejnymi cyklami spotkań. 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tej sali? To wejdź na stronę moniuszki7.pl i zobacz, co przygotowane zostało na tej stronie. Przede wszystkim spójrz na cennik, który od razu pozwoli Ci oszacować koszty wynajmu, a następnie zobacz zdjęcia sal, które możliwe są do wynajęcia. Możesz też, jeśli do tej pory nie korzystałeś z tego miejsca, skorzystać podczas pierwszego wynajmu z niezwykłej promocji, dzięki której zapłacisz tylko połowę ceny! Wynajem sali na konferencję czy szkolenie jeszcze nigdy wcześniej nie był tak proste, jak teraz. Nie zwlekaj więc, tylko już teraz zarezerwuj interesujący Cię termin, zanim ktoś inny zrobi to przed Tobą. 

Data dodania: 07-06-2019
Autor: Marcelina Głowacka
Źródło:
https://moniuszki7.pl/sale-szkoleniowe

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu