MENU
NIP
Nazwa Firmy: Rejs Sp. z o.o.
WWW: https://e-rejs.eu
Adres Mławska 61
Miejscowość Rypin
Kod pocztowy 87-500
Telefon 789 364 685

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każda osoba lubiąca piec i gotować doskonale wie, że czynności te wymagają wielu akcesoriów, które powinny być tak zorganizowane, aby w razie potrzeby wystarczyło po nie sięgnąć. Utrzymanie porządku w szufladach wypełnionych rozmaitymi drobnymi narzędziami i przyborami kuchennymi nie jest łatwe, chyba że znajdują się one w osobnych przegródkach. Wówczas można je logicznie pogrupować, a szybkie znalezienie odpowiedniego przedmiotu nie sprawi problemu.

Wielu fanów gotowania przekonało się już, że z łatwością można podnieść komfort funkcjonowania w kuchni, kupując odpowiednie organizery do szuflad. Są one dostępne w wielu rozmiarach i modelach w sklepie ze strony e-rejs.eu. Należy on do producenta akcesoriów meblowych, który istnieje w branży od kilkudziesięciu lat, a jego wyroby są chętnie kupowane nie tylko przez polskich, ale i zagranicznych klientów. Zaopatruje w nie także wiele firm produkujących meble, zwłaszcza że w ofercie ma również wiele innych produktów podnoszących komfort użytkowania różnych mebli, nie tylko kuchennych.

Asortyment organizerów w sklepie firmowym jest naprawdę pokaźny. Produkty te dostępne są w wersji Uni oraz Pro, a w każdej z nich klient ma do wyboru starannie zaprojektowane modele pasujące do szuflad o szerokości od 30 do 90 cm. Są one wyposażone w różnej wielkości przegródki, w których można rozplanować położenie sztućców, a także wielu innych przyborów, takich jak łyżki wazowe, korkociągi, obieraczki, łopatki i innych niezbędnych akcesoriów.

Wkłady z przegródkami pozwalają na utrzymanie ładu i harmonii w kuchni. Są to produkty:

  • przemyślane pod względem konstrukcji,
  • łatwe w utrzymaniu czystości,
  • dostępne w eleganckich, stylowych kolorach,
  • uniwersalne,
  • atrakcyjne cenowo.

Aby wybrać odpowiedni szablon, wystarczy zmierzyć front szuflady, odwiedzić stronę sklepu i obejrzeć asortyment. Personel zadba, aby zakupiony produkt szybko i bezpiecznie dotarł do klienta. Firma ta zaprasza do zapoznania się z całą ofertą, wśród której są rozmaite, innowacyjne rozwiązania do mebli kuchennych, garderobianych, łazienkowych, a nawet do szaf gospodarczych.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu