MENU
NIP
Nazwa Firmy: Bramidan Polska
WWW: https://www.bramidan.pl
Adres Łuczanowicka 27
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-766
Telefon 126808880

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W wielu sklepach i nie tylko kłopot sprawiają zalegające na zapleczu pudła tekturowe i papier pakowy, który trzeba oddać do recyklingu. Jest to cenny surowiec i doskonale nadaje się do ponownego wykorzystania, dlatego istnieje potrzeba jego zbierania. Gromadzenie odpadów papierowych pozwala zarobić i oszczędzić sporo drzew.

Zastanawiając się, jak rozwiązać problem piętrzącej się, nieregularnej sterty papieru i kartonów na zapleczu, wystarczy przejrzeć ofertę firmy Bramidan. Jest to duński producent pras i belownic, którego produkty już od ponad 50 lat służą w przedsiębiorstwach w wielu częściach świata. Są to urządzenia:

  • niewielkich rozmiarów, 
  • proste w obsłudze,
  • niezwykle skuteczne.

Radzą sobie z prasowaniem papieru w tym gazet, toreb, kartonu i ścinków. Aby uruchomić proces, wystarczy załadować makulaturę i włączyć przycisk. Kiedy prasa jest pełna, automatycznie wyrzuca belę, którą należy przewieźć wózkiem magazynowym na miejsce składowania i przechować do momentu odbioru. W przypadku prasowania dużej ilości ścinków papierowych należy na dole i na górze beli umieścić karton.

Urządzenia te są dostępne w sprzedaży w kilku modelach, dlatego warto przedyskutować wybór z przedstawicielem producenta, który pomoże dobrać wielkość belownicy do indywidualnych potrzeb. W tym celu należy wypełnić znajdujący się na stronie formularz kontaktowy i oczekiwać na telefon lub e-mail z ofertą. Warto pamiętać, że wrzucanie do urządzenia np. gazet związanych w paczki zdecydowanie utrudni proces prasowania, dlatego najlepiej wrzucać odpady papierowe luzem.

Chcąc zapoznać się z całym asortymentem urządzeń tej marki, można odwiedzić stronę, gdzie każdy sprzęt jest dokładnie opisany. Podano tam też parametry mogące decydować o wyborze.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu