MENU
NIP 821-229-97-46
Nazwa Firmy: EKOSED Jakub Kasperek
WWW: https://ekosed.pl/
Adres Siedlecka 21
Miejscowość Stok Lacki Folwark
Kod pocztowy 08-110
Telefon +48 25 740 55 80

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wraz z rosnącymi kosztami zużycia energii elektrycznej, coraz więcej osób decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznych. Mowa tutaj zarówno o osobach prywatnych, jak i właścicielach dużych zakładów produkcyjnych czy obiektów gastronomicznych. Najważniejsze, aby podjąć współpracę ze sprawdzoną i polecaną przez innych firmą, która zapewnia kompleksowe wsparcie. 

Czym kierować się podczas wyboru firmy do montażu paneli fotowoltaicznych?

Wiedza klientów na temat wykorzystania odnawialnych źródeł energii jest zwykle znikoma, dlatego w 100% zdają się na doświadczenie i wiedzę instalatorów. Właściciele budynków, na których ma zostać zamontowana fotowoltaika, powinni móc liczyć na fachowe doradztwo (łącznie z rozplanowaniem oraz doborem niezbędnych urządzeń, sterowników i okablowania). Dobrze też zdecydować się na współpracę z marką, która zapewnia wsparcie już na etapie składania wniosku o dofinansowanie realizowanego projektu.

Ostatnia ważna kwestia to sprawdzenie, czy przedsiębiorstwo świadczy również usługi serwisowe (gwarancyjne i pogwarancyjne wraz z okresowymi przeglądami instalacji). Aby cały system działał poprawnie i przynosił dodatkowe oszczędności, powinien być właściwie zaprojektowany, a panele zamontowane w odpowiednim miejscu. Ponadto dobrze, aby wykorzystanie urządzenia pochodziły od renomowanych dostawców.

Na terenie Mińska Mazowieckiego fotowoltaika cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Lokalna marka EKOSED świadczy usługi dotyczące wykonania projektu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Zasięg działania firmy obejmuje całe województwo mazowieckie, podlaskie i lubelskie. Co ważne, przedsiębiorca dysponuje niezbędnymi certyfikatami oraz uprawnieniami. Klienci mają zapewnione indywidualne podejście w doborze rodzaju i liczby paneli oraz falowników, z uwzględnieniem m.in. rodzaju i wielkości użytkowanego budynku, a także poziomu zużywania energii elektrycznej. Na stronie zamieszczono szczegółowe informacje oraz przykładowe realizacje. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu