MENU
NIP
Nazwa Firmy: Keller poligrafia dla przemysłu Sp. z o.o. Sp. K.
WWW: https://e-keller.pl/
Adres Polna 9
Miejscowość Dąbrówka
Kod pocztowy 62-070
Telefon 662801818

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jedną z najpopularniejszych technik poligraficznych jest sitodruk, który wykorzystywany jest głównie podczas znakowania odzieży. Metoda wyróżnia się wysoką trwałością tworzonych nadruków oraz niskimi kosztami produkcji (szczególnie w przypadku dużych nakładów). Firmy świadczące usługi znakowania sitodrukowego poza podstawowym sprzętem, powinny także wyposażyć swój zakład w specjalną chemię i dodatkowe materiały, które mają ogromny wpływ na jakość i trwałość wydruku. 

Na stronie e-keller.pl dostępne są zarówno urządzenia (w tym m.in. naświetlarki, sitodrukarki do zadruku na płasko lub okrągło, sitodrukarki jednokolorowe oraz wielokolorowe), jak i profesjonalna chemia do sitodruku. Producent współpracuje z inną popularną marką SAATI, oferując środki chemiczne do obróbki sit. W asortymencie można znaleźć następujące propozycje:

  • emulsje (preparaty odporne na farby rozpuszczalnikowe, a także dostosowane do pracy z farbami wodnymi i plastizolowymi, uniwersalne emulsje polimerowe do stosowania z farbami rozpuszczalnikowymi, wodnymi i UV),
  • zmywacze (ekologiczne, spełniające normy certyfikatu GOTS i dyrektywy REACH, przeznaczony do usuwania farby z siatki, nadaje się do mycia ręcznego i w myjkach automatycznych),
  • odwarstwiacze (ich zadaniem jest usunięcie resztek emulsji i farb z sita, przed kolejnym wydrukiem),
  • wodne polimery emulsyjne,
  • kleje, utwardzacze i rozcieńczalniki do klejów.

Chemia sitodrukowa zapewnia wysoką jakość wydruku, a także pozwala na utrzymanie w czystości poszczególnych elementów sprzętu poligraficznego. To z kolei, wpływa na bezawaryjne działanie maszyny i równoczesne obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Przedstawiciele firmy chętnie służą doradztwem podczas wyboru odpowiednich urządzeń sitodrukowych, akcesoriów (m.in. farb, rakli i gum raklowych czy sit) oraz preparatów chemicznych. Klienci mogą pobrać ze strony sprzedawcy gotowe materiały wraz ze szczegółowym opisem wszystkich dostępnych środków chemicznych oraz instrukcjami bezpieczeństwa ich codziennego stosowania. 

Data dodania: 30-10-2023
Autor: Ada Wieczorek
Źródło:
https://e-keller.pl/chemia-do-sitodruku/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu