MENU
NIP 5252613650
Nazwa Firmy: WECREO
WWW: https://wecreo.com
Adres al. Jana Pawła II 27
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-867
Telefon 664 113 911

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nowoczesne firmy korzystają z innowacyjnych rozwiązań, także w zakresie prowadzenia szkoleń dla pracowników. Zamiast stacjonarnych kursów można zorganizować naukę na platformie edukacyjnej, z której pracownicy mogą korzystać na różnych urządzeniach i w dogodnym dla siebie czasie. Takie rozwiązanie jest też przyjazne środowisku, gdyż nie wymaga przemieszczania się pracowników ani drukowania materiałów szkoleniowych na papierze.

Pragnąc zaoferować swojej kadrze ciekawe szkolenia, które w przeciwieństwie do kursów stacjonarnych cieszą się coraz większym zainteresowaniem, wystarczy skontaktować się z przedsiębiorstwem dysponującym odpowiednimi fachowcami. Zatrudnieni tam project managerowie i graficy myślą kreatywnie i starają się, aby ich narzędzia były ciekawe, wciągające i pozwalały na realizację celów założonych przez firmę zleceniodawcy.

Na stronie wecreo.com dostępne są informacje opisujące tworzenie kursów e-learningowych. Wiele osób zaangażowanych jest w ten proces. Zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie specjaliści tak dobierają interaktywne zadania, aby maksymalnie zaangażować uczestnika w proces nabywania wiedzy. Kiedy prototyp kursu jest już stworzony, klient otrzymuje jego wersję do akceptacji. Jeśli wszystko jest zgodne z jego oczekiwaniami, specjaliści firmy przystępują do stworzenia oprawy graficznej, która będzie nie tylko zgodna z systemem identyfikacji wizualnej danej marki, ale także przyjemna dla oka i angażująca. 

Budowane przez tę firmę kursy powstają na bazie materiałów dostarczonych przez klienta. Mogą one być przesłane w formie prezentacji PowerPoint, tekstów zapisanych w Wordzie, w tym np. opisy produktów czy usług. Aby pracownicy chętnie korzystali z tych materiałów treści te przedstawione są nie tylko w postaci animacji i materiałów filmowych z lektorem, ale także:

  • interaktywnych zadań,
  • gier edukacyjnych,
  • quizów.

Przedsiębiorstwo to stworzyło portfolio, w którym dostępne są różne kursy e-learningowe. Pragnąc poznać niektóre z nich, wystarczy tylko skontaktować się z jego przedstawicielem i umówić na prezentację.

Data dodania: 02-11-2023
Autor: Sandra Kaczmarek
Źródło:
https://www.wecreo.com/kursy-e-learningowe

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu