MENU
NIP
Nazwa Firmy: City Tools
WWW: https://citytools.pl/
Adres Chemiczna 11i
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-329
Telefon 534 606 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Pragnąc wyposażyć warsztat usługowy czy przydomowy w przydatny sprzęt, warto przejrzeć oferty wielu sklepów. Nie trzeba w tym celu wychodzić z domu, gdyż w Internecie można znaleźć świetnie zaopatrzone hurtownie, oferujące artykuły renomowanych producentów i to w atrakcyjnych cenach. Mając problem z wyborem, można zdać się na wiedzę i doświadczenie personelu, który chętnie pomaga w podjęciu decyzji o zakupie.

Od lat działa na rynku profesjonalna hurtownia z narzędziami i elektronarzędziami, która stara się, aby w jej asortymencie znalazły się produkty najlepszych marek. Współpracuje ona z solidnymi dostawcami, dlatego oferowany przez nią sprzęt jest wysokiej jakości, w stu procentach sprawny i nowy. Firma ta zatrudnia doskonale wykwalifikowany personel, świetnie znający asortyment.

Citytools.pl to sklep internetowy z aspiracjami, który stara się o miano najlepszej hurtowni w kraju, prowadzącej sprzedaż online Ma w ofercie artykuły wielu producentów w korzystnych cenach. Sporym powodzeniem wśród klientów cieszą się produkty marki Milwaukee, której wyroby cenione są za:

  • innowacyjność,
  • wytrzymałość,
  • ergonomię,
  • bezpieczeństwo użytkowania.

W bogatej ofercie tej marki można znaleźć niezawodną latarkę akumulatorową, której opis dostępny jest pod likiem https://citytools.pl/elektronarzedzia/bezprzewodowe/oswietlenie/lampy-akumulatorowe-l4/latarka-akumulatorowa-l4-tmled201-milwaukee. Jest to latarka LED ładowana przez port USB. Gwarantuje emisję wysokiej jakości światła o zasięgu wiązki do 175 m. Ma 3 tryby pracy oraz precyzyjną regulację szerokości strumienia i natężenia światła. Wyposażona jest w wewnętrzny akumulator Redlithium i we wzmocniony oplotem kabel micro USB z metalowymi zakończeniami. Sklep oferuje również dostępną osobno ładowarkę.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu