MENU
NIP
Nazwa Firmy: Auto Detailing Spa Rzeszów
WWW: https://zadbaneauto.rzeszow.pl/
Adres Aleja Józefa Piłsudskiego 44
Miejscowość Rzeszów
Kod pocztowy 35-001
Telefon 791878787

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Ładne, zadbane auto to duma każdego kierowcy. Co zrobić, gdy powłoka lakiernicza w samochodzie zaczyna okazywać pierwsze oznaki zniszczenia? Rysy, odpryśnięcia lakieru, nierówności... Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z pomocy firmy specjalizującej się w renowacji pojazdów. Eksperci dysponują odpowiednimi narzędziami i profesjonalnymi materiałami, dzięki którym prace przebiegają sprawnie i wyróżniają się dużą precyzją.

Na stronie internetowej pod adresem zadbaneauto.rzeszow.pl przedstawiono ofertę sprawdzonego warsztatu lakierniczego. W ramach usług zapewniono szeroki zakres prac. Kompleksowa renowacja lakieru w Rzeszowie wiąże się między innymi z:

  • umyciem całego samochodu, łącznie z jego ogumieniem,
  • usunięciem zabrudzeń organicznych i ropopochodnych z powierzchni pojazdu,
  • oczyszczeniem progów wewnętrznych i listew ochronnych,
  • konserwacją gumowych uszczelek,
  • przeprowadzeniem pogłębionej analizy stanu powierzchni lakierniczej,
  • pracami polerskimi, dostosowanymi do rodzaju uszkodzeń,
  • odtłuszczaniem powłoki lakieru,
  • aplikacją warstw ochronnych lub oklejeniem pojazdu folią PPF.

Ważne jest nie tylko sprawne usunięcie niedoskonałości powłoki lakierniczej, ale także zapewnienie trwałości nowych warstw lakieru. Wykorzystuje się do tego specjalistyczne preparaty i środki ochronne. Muszą być aplikowane zgodnie z zaleceniami producenta i zachowaniem odpowiedniej ilości czasu na wyschnięcie. Dzięki nim lakier staje się bardziej odporny na uszkodzenia, które najczęściej wynikają z kontaktu z czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne, opady gradu lub zderzenie elementów karoserii z drobnymi kamykami i drogowym żwirem.

Dlaczego warto zdecydować się na renowację powłoki lakierniczej? To szybki i tani sposób na poprawę wyglądu auta. Odnowienie samochodu jest opcją często wykorzystywaną na przykład przez kierowców, którzy planują sprzedaż swojego pojazdu i chcą zrobić dobre wrażenie na klientach. Lśniący, przyciągający wzrok lakier może zwiększyć cenę sprzedaży.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu