MENU
NIP 6181853369
Nazwa Firmy: BTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata
WWW: https://antyksobieski.pl/
Adres Zadowicka 53A
Miejscowość Godzisze Małe
Kod pocztowy 62-872
Telefon 609772993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Książki czy filmy o tematyce wojennej nie tracą na popularności, mimo iże pierwsza i druga wojna światowa miały miejsce już dawno temu. Ma to wielkie znaczenie - wiele osób uważa, że o tych tragicznych wydarzeniach nie powinno się zapomnieć, nie tylko dlatego, by oddać hołd poległym, ale też, by podobne wydarzenia nigdy się nie powtórzyły.

Jedną z lepiej znanych książek o wojnie jest dzieło niemieckiego weterana I wojny światowej "Na zachodzie bez zmian". Książka ta została wydana po raz pierwszy w 1929 roku i szybko zdobyła ogromną popularność, na co na pewno wpływ miał też fakt, że była zwalczana przez ówczesną władzę niemiecką, którą krytykowała. Do dziś jest chętnie wybierana, a o jej popularności zdecydowało także dwukrotne przeniesienie jej na ekran, przy czym to pierwsze okazało się ogromnym sukcesem. Nie znając jeszcze tej pozycji, zdecydowanie warto to nadrobić, zaczynając oczywiście od książki. Jest to świetna propozycja dla miłośników prozy wojennej. Jest to też jednak ważne dzieło, które po prostu wypada znać, zwłaszcza jeśli komuś zależy, by znać kanon literatury światowej. Lektura ta, choć niełatwa, wszak opowiada o trudnych wydarzeniach, na pewno okaże się wciągająca i zapewni wartościowo spędzony czas.

A gdzie ją można znaleźć? Oczywiście wszędzie, jest stale drukowana. Nowe egzemplarze można kupować w księgarniach, stacjonarnych czy internetowych, używane - w antykwariatach czy online. Specjalną ofertę zaś ma internetowy antykwariat Sobieski, proponujący egzemplarz z 1930 roku. Jest to propozycja dla kolekcjonerów, wiedzących o tym, że stare książki są bardzo cenne i warte swojej ceny, która w tym przypadku wynosi kilkaset złotych. Egzemplarz jest bardzo dobrze zachowany, więc, zapewniając mu odpowiednie warunki przechowywania, można liczyć na to, że pozostanie taki przez wiele następnych lat, a jego wartość może jeszcze wzrosnąć. Zakup taki można zatem potraktować także jako lokatę kapitału.

Książka została na stronie antykwariatu bardzo dokładnie opisana. Oglądając zdjęcia, można przekonać się, że prezentuje dobry stan, a jej oprawa jest wyjątkowo piękna i oryginalna. Zawsze można też skontaktować się z personelem sklepu, by uzyskać dodatkowe szczegóły. Obsługa zachęca też do wybrania tego egzemplarza na prezent, oferując gotowe opakowanie. Książka zachwyci każdego miłośnika tematyki wojennej.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu