MENU
NIP
Nazwa Firmy: Akademia Face
WWW: https://akademiaface.com/
Adres Opaczewska 67a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-201
Telefon +48 501 301 773

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych to bardzo ważny element rozwoju osobistego. W tym zakresie można wyróżnić kursy z kompetencji twardych oraz miękkich. W gronie tych drugich wyszczególnia się między innymi szkolenia z wystąpień publicznych. Firmą, która prowadzi zróżnicowane formy wspierania tego rodzaju umiejętności personalnych, jest AKADEMIA FACE Agata Jakubczak z Warszawy.

Kadra realizatora zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą edukacyjną osoby poszukujące pomocy w sferze poprawy efektywności komunikacji interpersonalnej, zarówno w systemie face to face, jak i w kontaktach z odbiorcą grupowym. Udział w szkoleniach jest w szczególności zalecany klientom, którzy nie czują się swobodnie podczas wystąpień przed publiką, mają problemy z przekazem wymaganych treści, a także są świadomi, że ich sposób mówienia czy zachowania podczas prelekcji może okazać się nieciekawy dla słuchaczy, przez co szybko stracą oni zainteresowanie osobą prelegenta. 

Na szkolenie powinni się także zapisać ci, których celem jest wyróżnienie się z tłumu, chociażby poprzez stosowanie odpowiednich technik pozwalających na przyciągnięcie i utrzymanie uwagi otoczenia. Sposoby te są przedstawiane podczas kursu zarówno w formie teoretycznej, jako tematyka samych wykładów, jak i w wymiarze praktycznym, gdyż prowadzący stosują je na co dzień, traktując jako część swojej pracy. 

Akademia zatrudnia doświadczonych trenerów specjalizujących się w takich dziedzinach jak komunikacja interpersonalna, dziennikarstwo, biznes code, marketing, wizerunek w biznesie, czy też szeroko rozumiana motywacja. Prowadzący dzielą się swoją wiedzą, starając się jednocześnie odpowiadać na pytania słuchaczy, stąd też preferowaną formą spotkań są warsztaty, podczas których możliwe jest nawiązanie bezpośredniej relacji. 

Firma prowadzi też szkolenia medialne. Zajęcia z tego zakresu odbywają się w specjalnie przygotowanym studio, które stanowi odwzorowanie warunków, w których pracują na co dzień profesjonalni dziennikarze i prezenterzy. Realizm podkreśla fakt, że prowadzącymi kursy są osoby znane z telewizji. Słuchacze mają pewność, że treści przekazywane podczas szkoleń są aktualne, wartościowe i przydadzą się podczas realizacji obowiązków zawodowych, jeśli ktoś planuje aplikowanie na stanowisko powiązane z mediami. 

Data dodania: 20-09-2023
Autor: Fryderyk Jakubowski
Źródło:
https://akademiaface.com/prezentacje-publiczne/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu