MENU
NIP 6631685878
Nazwa Firmy: TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.
WWW: https://www.toolmex-truck.com.pl/
Adres Metalowa 7B
Miejscowość Szydłowiec
Kod pocztowy 26-500
Telefon 48 617 48 06

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dzięki wymiennemu osprzętowi wózki widłowe mogą być maszynami służącymi do wielu zastosowań. Choć ich podstawową funkcją jest transportowanie ładunków na paletach, to mogą być też przydatne do innych czynności. Możliwe jest to dzięki dodatkowym elementom.

Firma Toolmex Truck od lat specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o osprzęt do wózka widłowego. Tym, co wyróżnia ofertę, jest indywidualne podejście do klienta i dostosowanie maszyny w pełni do jego potrzeb. Szeroki asortyment specjalistycznych osprzętów pozwala dobrać odpowiednie elementy do konkretnego wózka i tym samym sprostać oczekiwaniom zamawiających.

Firma oferuje takie dodatkowe elementy jak:

  • obrotnica 180 i 360 stopni,
  • pozycjoner obrotowy,
  • paletyzer 4-widłowy,
  • trawersa 4-widłowa,
  • chwytak do recyklingu, a także do bel papieru,
  • wysięgnik z hakiem,
  • ostroga,
  • pług do odśnieżania,
  • łyżka hydrauliczna.

Łyżki i czerpaki pozwalają przewozić sypkie ładunki z jednego miejsca na drugie. Dzięki takiemu osprzętowi można także uprzątnąć place budowy. Inne zamienniki, chwytaki, pozwalają z kolei transportować takie ładunki jak beczki czy bele siana. Często wybieranym osprzętem są też wysięgniki i wciągarki, których zadaniem jest podnoszenie większych konstrukcji czy elementów. Palatyzery - kolejny element wymienny - pozwalają przewozić więcej niż jedną paletę jednocześnie.

Dzięki nietypowym elementom, takim jak chociażby odśnieżarki, można w prosty sposób przekształcić wózek widłowy w niemal inną maszynę.

Dodatkowe wyposażenie pozwala realizować najróżniejsze zadania i zwiększyć obszary działania. Dzięki dobrze dobranemu osprzętowi wózek widłowy może stać się narzędziem wykorzystywanym w wielu branżach. Dodatkowe, wymienne elementy to bardzo korzystne rozwiązanie. Przede wszystkim można w ten sposób ograniczyć koszty, które wiążą się na przykład z koniecznością zakupu kolejnych maszyn. Wielofunkcyjne wykorzystanie wózka widłowego dzięki osprzętowi jest wygodne nie tylko w pracach magazynowych, lecz także porządkowych.

Data dodania: 15-09-2023
Autor: Klaudia Zalewska
Źródło:
https://www.toolmex-truck.com.pl/osprzet/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu