MENU
NIP 5611299887
Nazwa Firmy: PROD-MASZ Sklep Zaginarki
WWW: https://sklepzaginarki.net.pl/
Adres Kolejowa 8
Miejscowość Kęsowo
Kod pocztowy 89-506
Telefon 48 607 10 28 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Giętarki do blachy, zwane też zaginarkami, to sprzęty niezbędne w każdym przedsiębiorstwie pracującym z tym materiałem, na przykład dekarskim. Blacha znajduje zastosowanie w wielu miejscach, gdyż ma liczne walory. Jednym z ważniejszych jest jej plastyczność, mimo to jednak sprzęty do jej formowania są niezbędne - w tym zakresie wykorzystuje się między innymi zaginarki ręczne. Jednak firma PROD-MASZ, producent giętarek między innymi dla branży dekarskiej, ma wiele rozwiązań.

Warto je poznać, by znacząco ułatwić sobie pracę, a także zyskać możliwość dowolnego, szybkiego i łatwego formowania blachy - a wymogi w tym zakresie mogą być bardzo różne, to nie tylko potrzeba zagięcia blachy na jej krawędzi. Produkty dostarczane przez firmę pozwalają na wykonywanie wszelkich potrzebnych prac, trzeba tylko odpowiednio je dobrać  - a jest w czym wybierać. Firma oferuje między innymi giętarki różniące się sposobem działania i obsługi, jak ręczne i hydrauliczne, a także poszczególne modele w tych grupach. Nietrudno się domyślić, że dobór nie tylko rodzaju sprzętu, ale też konkretnego modelu, pozwalającego na przykład na pracę z blachą o danej grubości, jest bardzo ważny. Kiedy ma się jakieś wątpliwości w tym zakresie, można zwrócić się o pomoc do personelu firmy. Przedsiębiorstwo, od dawna działające w branży, wie wszystko na temat wykorzystania jej produktów, każdemu klientowi zatem doradzi odpowiednie dla niego rozwiązanie - także pod kątem finansowym.

Opłacalność takiej inwestycji jest niezaprzeczalna, tym bardziej że sprzęty są łatwe w obsłudze i świetnie działają, dzięki czemu istotnie przyspieszają pracę, w dodatku bez błędów, które wymagałyby poprawek, a przy tym są bezawaryjne. Mają też niewygórowane ceny.

Data dodania: 22-08-2023
Autor: Katarzyna Woźniak
Źródło:
https://sklepzaginarki.net.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu