MENU
NIP
Nazwa Firmy: Zabielski Maszyny Rolnicze
WWW: https://zabielski-sklep24.pl
Adres Korytki 6
Miejscowość Jedwabne
Kod pocztowy 18-420
Telefon 518515902

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Uszkodzenie maszyny rolniczej czy przemysłowej wiąże się z jej przestojem, co może skutkować sporymi stratami dla właściciela gospodarstwa lub firmy. Dlatego warto wcześniej zorientować się, gdzie można nabyć części zamienne do swoich urządzeń, szczególnie te, które narażone są na intensywną eksploatację.

Już kilkadziesiąt lat działa na rynku firma dostarczająca rolnikom, a także przedsiębiorcom wysokiej jakości urządzenia niezbędne w wykonywaniu różnych prac. Chcąc poznać cały asortyment, jakim dysponuje, wystarczy odwiedzić stronę zabielski-sklep24.pl. Jest to nie tylko dystrybutor ale i producent solidnego, wytrzymałego sprzętu, który ma również w ofercie części do maszyn rolniczych.

Wszystkie znajdujące się w ofercie tej firmy części są fabrycznie nowe, solidne i niezawodne, dlatego warto zdecydować się na ich zakup. Jeśli chodzi o maszyny sprzedawane w sklepie internetowym tej firmy, to można tam znaleźć urządzenia sprawdzające się m.in. w:

  • zasiewach,
  • pielęgnacji roślin,
  • aplikowaniu nawozów,
  • karmieniu i pojeniu zwierząt,
  • transporcie i przeładunku,
  • asenizacji,
  • pracach komunalnych.

Zarówno maszyny, jak i podzespoły oraz części do nich opatrzone są certyfikatami. O ich wysokiej jakości i niezawodności świadczą również pozytywne opinie dotychczasowych klientów. 

Przedsiebiorstwo to ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i produkcji sprzętu. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów i stara się spełniać ich oczekiwania. Potrzebując pomocy w problemach ze sprzętem, zawsze można zwrócić się do specjalistów firmy, którzy służą fachowym doradztwem. Przedsiębiorstwo to prowadzi sprzedaż stacjonarną i internetową, dlatego każda osoba zainteresowana asortymentem, bez względu na miejsce zamieszkania, może skorzystać z oferty.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu