MENU
NIP
Nazwa Firmy: FHU OXIDE
WWW: https://sklepoxide.pl
Adres Oleska 26
Miejscowość Lubliniec
Kod pocztowy 42-700
Telefon 502 989 719

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Syntetycznie elementy wykończenia przestrzeni na otwartym powietrzu cieszą się rosnącą popularnością zarówno wśród właścicieli domów, jak i osób odpowiedzialnych za aranżacje obiektów publicznych. Do tej kategorii należy sztuczna trawa w rolce. Kiedy takie rozwiązanie może się sprawdzić?

Jednym z głównych zastosowań jest ogród przydomowy. W przypadku trudności związanych z utrzymaniem prawdziwego trawnika, w tym koniecznością regularnego koszenia, nawożenia czy podlewania, jest to świetna alternatywa. Nie wymaga ona praktycznie żadnej pielęgnacji, a jednocześnie zachowuje atrakcyjny wygląd przez cały rok.

Jest to także doskonały wybór dla osób, które mają zwierzęta. Nie ulega uszkodzeniu w przypadku kontaktu z odchodami, nie powoduje alergii i jest łatwa do czyszczenia. Co więcej, czworonogi nie są w stanie jej zniszczyć, jak często ma to miejsce w przypadku naturalnego trawnika.

Innym zastosowaniem jest podłoże o przeznaczeniu sportowym. Zarówno na boiskach piłkarskich, golfowych, jak i na kortach tenisowych jest często wybierana ze względu na swoje właściwości, ze względu na wytrzymałość i odporność na intensywne użytkowanie.

Ponadto sztuczna trawa w rolce sprawdzi się w przestrzeniach publicznych, takich jak place zabaw czy parki. Ze względu na swoją wytrzymałość i estetykę jest to idealne rozwiązanie, które posłuży przez wiele lat bez konieczności wymiany.

Nie można zapomnieć także o zastosowaniach dekoracyjnych. Jest często używana na tarasach, balkonach, a nawet wewnątrz domów, dodając odrobinę zieleni w pomieszczeniach. Jest to szczególnie przydatne w miejscach, gdzie trudno o naturalne światło czy odpowiednie warunki do wzrostu prawdziwego trawnika.

Pod względem ekologicznym, syntetyczne rolki mogą również okazać się dobrym wyborem. Pomimo że ich produkcja wymaga zużycia energii i surowców, długa żywotność i brak potrzeby podlewania czy używania nawozów sprawiają, że jej ogólny wpływ na środowisko może być mniejszy niż w przypadku tradycyjnego trawnika. 

Opisywany produkt można zamówić za pośrednictwem sklepu Oxide. Firma gwarantuje najwyższą jakość, szybkie wysyłki i świetne ceny.

Data dodania: 13-06-2023
Autor: Klaudia Zalewska
Źródło:
https://sklepoxide.pl/Sztuczna-trawa

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu