MENU
NIP 7511762358
Nazwa Firmy: OROME SC
WWW: https://www.orome.pl/
Adres Pułaskiego 17
Miejscowość Kluczbork
Kod pocztowy 46-200
Telefon +48 77 417 05 07

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

O precyzyjnej obróbce elementów stalowych decyduje przede wszystkim doświadczenie ślusarza oraz spawacza, a także rodzaj stosowanych urządzeń. Popularną maszyną wykorzystywaną w wielu branżach jest oczywiście ukosowarka do blach i rur stalowych, która sprawdzi się również podczas obróbki konstrukcji żeliwnych czy wykonanych z innego materiału. Zastosowanie tego typu sprzętu pozwala osiągnąć idealne krawędzie oraz przygotować poszczególne elementy do dalszej obróbki, czyli spawania. 

Ukosowarki są dostępne jako modele przenośne oraz stacjonarne. Urządzenia są proste w obsłudze czy wymianie poszczególnych części oraz znajdują zastosowanie m.in.:

  • przy budowie maszyn, wagonów oraz okrętów, a także tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych,
  • w zakładach specjalizujących się w obróbce blach,
  • w zakładach ślusarskich.

Decydując się na zakup ukosowarki na użytek własny lub do prowadzonego zakładu, należy wybrać znanego i polecanego przez innych producenta. Warto zapoznać się z opiniami dotychczasowych użytkowników oraz wziąć udział w specjalnych pokazach testowych, aby sprawdzić możliwości oferowanego sprzętu. Na stronie orome.pl udostępniono spory wybór ukosowarek przeznaczonych do obróbki rur i blach. Firma zapewnia doradztwo w wyborze zarówno podstawowego urządzenia, jak i elementów dodatkowych, takich jak m.in. wymienne płytki i noże skrawające oraz głowice o różnych kątach. W asortymencie można znaleźć maszyny z napędem pneumatycznym i elektrycznym. Dodatkowo proponowany model jest wyposażony w elektroniczny układ kontroli przeciążenia, który zapewnia wydajną pracę bez równoczesnego przeciążenia czy awarii silnika. W jednym komplecie przenośnej ukosowarki znajduje się 12 płytek skrawających gwarantujących wykonanie około 2 kilometrów skosu. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu