MENU
NIP
Nazwa Firmy: NFK J. KOPA Sp. J
WWW: https://www.nfk.com.pl
Adres Kościelna 7
Miejscowość Aleksandrów Łódzki
Kod pocztowy 95-070
Telefon 42 712 56 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wózki widłowe są spotykane niemalże w każdej hali magazynowej czy sklepie wielkopowierzchniowym. I nic dziwnego, ponieważ odciążają pracowników, którzy nie muszą przenosić ciężkich towarów przy użyciu siły własnych rąk. Urządzenia te służą do transportowania ładunków, przykładowo znajdujących się na paletach, na niewielkie odległości. Niektóre mogą być wykorzystywane również na zewnątrz, przykładowo na placach budowy. Wózki, ze względu na częstą i intensywną eksploatację, są narażone na uszkodzenia mechaniczne, co wiąże się z koniecznością wymiany części.

Warto więc mieć w zanadrzu numery kontaktowe do zaufanego punktu serwisowego, zapewniającego sprawne naprawy i konkurencyjne ceny. Firmą wartą uwagi jest NFK, która współpracuje z mieszkańcami Łodzi. Jest to serwis wózków widłowych dla klientów o dużych wymaganiach, zapewniający terminowe wywiązywanie się z obowiązków. Jego przedstawiciele dysponują nowoczesnym zapleczem technicznym i podejmują się najbardziej skomplikowanych napraw, niezależnie od typu wózka czy producenta.

Zazwyczaj specjaliści wymieniają zużyte podzespoły i wykorzystują części zamienne doskonałej jakości. Niektóre pojazdy wymagają montażu nowych filtrów powietrza oraz dolania płynów eksploatacyjnych. Do firmy zgłaszają się też posiadacze wózków ze zużytym ogumieniem, które może pękać po najechaniu na ostre przedmioty, przykładowo na placu budowy. Pracownicy dobierają opony z uwzględnieniem charakteru wykonywanych prac i wyjaśniają, co zrobić, by opóźnić zużywanie tego typu elementów.

Przedsiębiorstwo podejmuje się kompleksowych remontów silników, wymiany gąsienic i pasów bezpieczeństwa oraz kontrolowania układów hamulcowych, na które składają się gniazda, alternatory, jak i pompy. Zainteresowani mogą liczyć również na montaż nowej skrzyni biegów oraz wideł. Z przedstawicielami firmy warto skontaktować się zawsze wtedy, gdy z wózkiem dzieje się coś niepokojącego. Praca z niesprawnym urządzeniem jest nie tylko mniej wydajna, ale też niebezpieczna dla operatorów lub osób przebywających w pobliżu.

Data dodania: 23-04-2023
Autor: Ada Wieczorek
Źródło:
https://www.nfk.com.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu