MENU
NIP 728-27-30-338
Nazwa Firmy: MOBIFRAME
WWW: https://mobiframe.eu
Adres Lodowa 106a
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 93-232
Telefon 519798943

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Do wakacji w kamperze przekonuje się coraz więcej osób, ceniących sobie niezależność oraz chcących odkrywać urokliwe i niezatłoczone zakątki, pełne malowniczych widoków. Pojazdy te zapewniają własną bazę noclegową i gastronomiczną, dzięki czemu poszukiwanie hoteli czy restauracji nie jest koniecznością. Jednak, aby tego typu podróże były komfortowe, należy zadbać o to, by kamper miał wszystko to, co niezbędne uczestnikom wyprawy. Niektórzy wyposażają je w dodatkowe akcesoria, a jeszcze inni wymieniają siedziska czy pozostałe meble.

Tego typu zadaniami nie trzeba zajmować się na własną rękę, ponieważ istnieją firmy wyręczające zainteresowanych w rozmaitych czynnościach. Jedną z nich jest Mobiframe, czyli zaufane przedsiębiorstwo, zatrudniające doświadczonych pracowników, realizujących zlecenia dla klientów o różnych potrzebach. Proponują oni praktyczne zabudowy różnego typu, tworzone z wytrzymałych materiałów, które nie ulegają uszkodzeniom na skutek częstej eksploatacji czy warunków atmosferycznych. Wszystko to sprawia, że są użytkowane latami.

Jednym z powodów, dla których zabudowa na kampera cieszy się popularnością, jest zwiększenie możliwości przewozowych danego pojazdu. To świetna propozycja dla osób ceniących praktyczne rozwiązania w rozsądnych cenach, które nie chcą przepłacać. Pracownicy przedsiębiorstwa podejmują się między innymi demontażu poszczególnych elementów oraz izolowania sufitów, podłóg bądź ścian, dzięki czemu ryzyko wychładzania wnętrza jest niewielkie.

Właściciele kamperów decydują się także na dodatkowe okna, zwiększające dostęp do światła słonecznego oraz oświetlenie główne bądź dodatkowe, przykładowo montowane nad siedziskami czy łóżkami. W nowoczesnych pojazdach nie może też zabraknąć instalacji wodnej i gazowej, dzięki której przygotowywanie posiłków oraz zmywanie naczyń nie sprawia problemów. Zabudowa wiąże się również ze zmianą ustawienia oraz liczby siedzeń. Czas realizacji tego typu zleceń ustalany jest indywidualnie, choć zazwyczaj nie przekracza paru miesięcy.

Data dodania: 08-04-2023
Autor: Paweł Stępień
Źródło:
https://mobiframe.eu/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu