MENU
NIP PL9511538610
Nazwa Firmy: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
WWW: https://myhappyocean.pl/
Adres Zapłocie 256
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-970
Telefon + 48 509 295 620

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Właściciele lokali i punktów gastronomicznych, którym zależy na klienteli powinni zastanowić się nad wymianą naczyń plastikowych na ekologiczne opakowania produkowane surowców roślinnych. Coraz więcej osób ma świadomość zagrożeń związanych z wszechobecnym plastikiem, dlatego stara się go maksymalnie unikać i wybiera jadłodajnie, lodziarnie i ciastkarnie decydujące się na zastosowanie opakowań ekologicznych, przyjaznych środowisku. Powinni takie rozwiązanie wziąć pod uwagę także właściciele tych lokali, którzy zauważyli spadek frekwencji, tym bardziej że trend staje się coraz powszechniejszy i jest to konieczność.

Znalezienie artykułów opakowaniowych zgodnych z wymaganiami norm i dopuszczonych do kontaktu z żywnością nie jest już obecnie problemem. Na stronie myhappyocean.pl dostępna jest hurtownia opakowań oferująca ich bogaty wybór. Właściciele punktów serwujących słodkie "co nieco" bez trudu znajdą tam pojemniki jednorazowe na desery. Nie zawiodą się także osoby prowadzące jadłodajnie z możliwością zamówienia posiłków na wynos, ponieważ w asortymencie sklepu internetowego z podanej strony można znaleźć:

  • torby wykonane z różnych ekologicznych surowców,
  • kubki do napojów ciepłych gorących,
  • jadalne naczynia z ciasta chlebowego i otrąb pszennych,
  • opakowania na dania gorące i zimne na wynos,

jak również tace do żywności typu finger food i opakowania do przewożenia sushi. Asortyment obejmuje także ekologiczne słomki i sztućce, a nawet rękawiczki jednorazowe.

Nie jest to jeszcze pełna lista, gdyż oferta jest tak bogata, że nie sposób wymienić wszystkich naczyń i opakowań. Niektóre z nich do złudzenia przypominają przezroczysty plastik, jednak nawet one są przyjazne środowisku, ponieważ zostały wyprodukowane z biopolimeru otrzymanego z mączki kukurydzianej.

Poza tym, że naczynia te są ekologiczne, cechuje je także wysoka estetyka wykonania i różnorodność, dlatego z pewnością każdy właściciel punktu gastronomicznego pragnący zrobić coś dobrego dla środowiska znajdzie tam produkty odpowiadające jego oczekiwaniom.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu