MENU
NIP
Nazwa Firmy: Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.
WWW: https://www.zwcad.pl
Adres Chryzantemowa 5
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-300
Telefon 33 307 01 95

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zapotrzebowanie na personalizowane rozwiązania informatyczne w branżach związanych z architekturą stale rośnie. Starają się na nie odpowiedzieć w jak najlepszy sposób pracownicy firmy Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o. Proponują szeroki wybór narzędzi usprawniających i przyspieszających pracę, w szczególności w zakresie projektowania.

Kadra zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale także doradztwem. Zapewnia wsparcie przy  doborze poszczególnych programów, uwzględniając przedstawione przez klienta potrzeby dotyczące działalności prowadzonego przez niego biznesu. Pion techniczny pomaga na każdym etapie instalacji, przyjmuje też zgłoszenia od osób, które mają problem z opanowaniem funkcji. Działa online i stacjonarnie, w zależności od sytuacji.

Użytkownicy, którzy do tej pory skorzystali z oferty, podkreślają przede wszystkim wielozadaniowość, prostotę obsługi proponowanych rozwiązań oraz łatwość, z jaką można z ich pomocą zadbać o każdy element konstrukcji budowlanej. Wybierając jedno narzędzie, zyskuje się indywidualny program do projektowania elewacji, wnętrz budynków bądź otoczenia. Modyfikacje ustawień wprowadza się zgodnie z potrzebami.

Dostawca jest w stanie zrealizować zamówienie hurtowe. Proponuje wiele produktów w promocyjnych cenach, co obniża wartość całej inwestycji. Udostępnia również niezbędne aktualizacje programów, co sprzyja stałemu rozwojowi firmy i wpływa na jej konkurencyjność. Z racji tego, że projekty stanowią podstawę wielu biznesów, nie tylko związanych z architekturą, pracownicy zapraszają do kontaktu także przedstawicieli innych sektorów. Gwarantują indywidualne podejście do każdego klienta i przedstawienie mu koncepcji opracowanej według jego wskazań.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu