MENU
NIP
Nazwa Firmy: Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.
WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/
Adres Poznańska 180
Miejscowość Komorniki
Kod pocztowy 62-052
Telefon 61 893 55 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każdy przedsiębiorca działający w branży produkcyjnej musi znakować produkowane przedmioty w sposób zgodny z przepisami prawa. Do tego zadania służą różnego rodzaju urządzenia drukujące oraz lasery. Gdzie nabyć dobrej jakości maszyny tego typu?

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy Victor Ink-Jet System Service. Podmiot sprzedaje różnego rodzaju sprzętu cenionych na rynku producentów, między innymi marki Leibinger, MACSA ID, ALE, WCS. Klienci mogą zamówić drukarki atramentowe w technologii CIJ, czyli niezasychającej dyszy. Dzięki systemowi szybkiego zamykania głowica pozostaje czysta i nie wymaga regularnego mycia. Poza tym asortyment zawiera uniwersalne lasery przeznaczone do grawerowania, znakowania, perforowania i kodowania rozmaitych powierzchni. Oferta obejmuje także systemy wysokiej rozdzielczości w znakowaniu atramentowym wraz z niezbędnym oprogramowaniem ułatwiającym projektowanie. Do znakowania produktów o dużych gabarytach należy zakupić specjalne drukarki w technologii DOD. Nadają się do stosowania na materiałach budowlanych, workach, beczkach, kartonach, rurach. Firma oferuje montaż.

Warto zaznaczyć, że w ofercie znajduje się także usługa Jet Service wszystkich sprzedawanych urządzeń. Przedsiębiorstwo prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Fachowcy korzystają z nowoczesnych narzędzi oraz mają dostęp do najwyższej jakości części zamiennych. Istnieje możliwość wypożyczenia urządzeń zastępczych na czas naprawy, więc zakład może zachować ciągłość produkcji. Dodatkowo podmiot oferuje całodobową infolinię techniczną.

Warto wybrać rzetelną i terminową firmę, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Data dodania: 09-04-2023
Autor: Fryderyk Jakubowski
Źródło:
https://drukarkiprzemyslowe.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu