MENU
NIP 5862076015
Nazwa Firmy: PasCom Sp. z o.o.
WWW: https://www.pascom.com.pl/
Adres Zwycięstwa 96/98
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-451
Telefon 58 622 69 39

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Fakturowanie jest niezbędne dla prawidłowego rozliczania usług i prowadzenia działalności gospodarczej. Wybór programu do faktur dla firm transportowych zależy od potrzeb i wymagań. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na potrzeby przedsiębiorstwa i profil jego działalności. Nieco inne wymagania stawia się wobec systemu do rozliczania w przedsiębiorstwie zajmującym się logistyką niż w przypadku działalności specjalizującej się w wypożyczaniu pojazdów.

Podmioty działające w branży logistycznej szukają takiego oprogramowania do fakturowania, które pozwala na łatwe i szybkie wystawianie odpowiednich dokumentów oraz ich bezproblemowe przesyłanie do odpowiednich baz danych. Liczy się wysoki stopień automatyzacji, dzięki któremu pracownicy mogą efektywnie wykonywać swoje obowiązki, a także uniknąć pomyłek i błędów w wystawianych dokumentach. Program do faktur dla firm transportowych od przedsiębiorstwa PasCom został stworzony jako część kompleksowego oprogramowania, które ułatwia zarządzanie flotą różnych pojazdów. Za jego pomocą można wystawiać nie tylko faktury, ale również rozliczać się na podstawie rachunków, paragonów czy not. Rozwiązanie daje możliwość wykonywania operacji na dużej ilości danych, w tym daje dostęp do ich analizy, przesyłania oraz archiwizowania. Wszystkie czynności odbywają się oczywiście w sposób elektroniczny. Program jest na bieżąco aktualizowany, aby zawsze było on zgodny z aktualnymi przepisami. System daje możliwość generowania dokumentów wymaganych przez klientów za pomocą kilku klików. Powstał z myślą o firmach działających na skalę międzynarodową, dlatego zapewnia obsługę w różnych językach. Warto poza tym zainteresować się innymi funkcjonalnościami, jakie są dostępne w ramach tego systemu. Należy do nich między innymi opcja śledzenia pojazdów, a także pracy kierowców, co pozwala na tworzenie zoptymalizowanych tras. Tym samym można znacząco zaoszczędzić, a przy tym zapewnić klientom szybszą obsługę zleceń. Niezwykle pomocna w kierowaniu przedsiębiorstwem jest także opcja generowania raportów.

Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z wieloma innymi systemami informatycznymi. Jego twórcy zapewniają pełne wsparcie w zakresie wdrożenia systemu oraz jego późniejszej obsługi. Więcej szczegółów zostało uwzględnionych na stronie internetowej.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu