MENU
NIP 676-22-94-078
Nazwa Firmy: Gomeo
WWW: https://www.gomeo.com.pl/
Adres Nowosądecka 74
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-683
Telefon 508 323 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Na sukces każdego przedsiębiorstwa składa się szereg przemyślanych działań promocyjnych, dopasowanych do charakteru marki oraz grupy docelowej. Wielu właścicieli firm stawia na tradycyjne formy reklamy, spotykane między innymi w przestrzeniach publicznych. I nic dziwnego, ponieważ promują działalność u lokalnej społeczności, dlatego znajdują zastosowanie między innymi w przypadku właścicieli salonów kosmetycznych lub fryzjerskich, kawiarni, sklepów spożywczych oraz restauracji. Składają się na nie nośniki outdoorowe, takie jak banery. Stanowią one alternatywę dla plakatów, które często pozostają niezauważone i są umieszczane w centrach miast, przykładowo w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej czy ruchliwych rond i skrzyżowań.

Banery promują produkty, usługi i różnego rodzaju wydarzenia, takie jak festiwale muzyczne, dni otwarte w szkołach czy imprezy sportowe, choć niektórzy wykorzystują je do informowania przechodniów o zbliżających się wyprzedażach. Umiejętnie zaprojektowane nikogo nie pozostawiają obojętnym i na długo zapadają w pamięć. To nic innego jak wielkoformatowe tablice, które mogą być podświetlane energooszczędnymi diodami LED. Są one niepodatne na działania czynników atmosferycznych, a ponadto nie nagrzewają się, dlatego ryzyko uszkodzenia wydruków jest równe zeru.

Zazwyczaj billboardy są umieszczane na specjalnych konstrukcjach, choć niektórzy przywieszają je na elewacjach lub ogrodzeniach. Firmą zajmującą się ich produkcją jest Gomeo. Przedsiębiorstwo gwarantuje zadowolenie z każdej współpracy i kieruje ofertę do mieszkańców Krakowa. Wydruki wielkoformatowe, jakie zamawiają, odznaczają się nienaganną jakością, nasyconymi kolorami oraz wyrazistymi detalami. Dysponuje ono nowoczesnymi urządzeniami i podejmuje się skomplikowanych zleceń dla nabywców o różnych potrzebach.

Banery są rekomendowane przez wzgląd na skuteczność działania. Są widoczne z dużej odległości, nawet po zapadnięciu zmroku czy przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Niekiedy służą jako nawigatory ułatwiające dojazd do sklepu, hotelu bądź restauracji, przykładowo położonej z dala od centrum miasta. Nośniki te znajdują zastosowanie w każdej branży i stanowią alternatywę dla kampanii internetowych, które nie należą do najtańszych. Mają pozytywny wpływ na świadomość marki u konsumentów, co bywa nieocenione w przypadku firm, które dopiero wchodzą na rynek.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu