MENU
NIP
Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik
WWW: https://tomasz-janik.pl/
Adres Starowiejska 58
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-356
Telefon 609 609 717

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Mimo iż na forach czy blogach internetowych o tematyce prawniczej można znaleźć wiele pomocnych porad i informacji branżowych, to tak naprawdę nic nie zastąpi osobisty osobistej wizyty w kancelarii. Adwokat może zapoznać się ze szczegółami sprawy czy przedłożonymi przez klienta dokumentami, aby udzielić porady lub zaproponować dłuższą współpracę (w ramach której prawnik będzie brał udział m.in. w przesłuchaniach i rozprawach sądowych). 

Czym kierować się przy wyborze adwokata?

Czynnikiem decydującym o podjęciu współpracy z określoną firmą prawniczą jest głównie zakres specjalizacji oraz rodzaj prowadzonych dotychczas spraw. Im większe doświadczenie prawnika w danej dziedzinie prawa, tym większe szanse na pozytywne zakończenie sprawy. Dobrze też sprawdzić, jakie są opinie na temat jakości obsługi pochodzące od dotychczasowych klientów. Chyba każdy chce być traktowany priorytetowo, a także móc pozostawać w stałym kontakcie z zatrudnionym adwokatem. Jeśli chodzi o koszty, to każda kancelaria proponuje nieco inne stawki oraz formy rozliczeniowe (m.in. płatność z góry, stawka godzinowa czy honorarium wypłacane dopiero po zakończeniu procesu).

Adwokat działający w Gdyni, który pracuje w Kancelarii Adwokackiej — Adwokat Tomasz Janik obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Klienci mogą umówić się na konsultację poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub online (wypełniając specjalny formularz dostępny na firmowej stronie). Prawnik specjalizuje się w udzielaniu porad i prowadzeniu spraw z zakresu prawa:

  • cywilnego (m.in. dochodzenie roszczeń, zasiedzenia, podział majątku wspólnego, zniesienie współwłasności, ochrona dóbr osobistych),
  • rodzinno-opiekuńczego (rozwód, separacja, unieważnienie małżeństwa, alimenty, kontakty z dziećmi),
  • nieruchomości,
  • administracyjnego (udział w postępowaniach administracyjnych),
  • pracy (przygotowywanie dokumentacji pracowniczej, reprezentowanie interesów pracodawcy lub pracowników),
  • gospodarczego i handlowego,
  • spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, dział spadku, odpowiedzialność za długi spadkowe).

Dodatkowo gdyńska kancelaria świadczy usługi związane z windykacją wierzytelności (na drodze sądowej i pozasądowej) oraz zajmuje się odszkodowaniami (m.in. za uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego czy wypadku w miejscu zatrudnienia).

Data dodania: 23-03-2023
Autor: Marcelina Głowacka
Źródło:
https://tomasz-janik.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu