MENU
NIP 8151781235
Nazwa Firmy: ZRR i ZEKiRZ Jeziorek Dziubek
WWW: https://jeziorek-dziubek.pl/
Adres Medynia Łańcucka 207
Miejscowość Medynia Głogowska
Kod pocztowy 37-126
Telefon 608 442 551

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wynajmem sprzętów budowlanych interesują się mikroprzedsiębiorcy oraz właściciele firm z ograniczoną zdolnością kredytową, którzy nie mogą pozwolić sobie na ich zakup. Rozwiązanie to umożliwia korzystanie z nowoczesnych maszyn przyspieszających pracę i zwiększających wygodę operatorów. Dzięki niemu zainteresowani nie martwią się koniecznością dokonywania regularnych przeglądów, inwestowania w części, które uległy zużyciu oraz transportowania urządzeń na plac budowy, ponieważ zadaniami tego typu zajmują się pracownicy wypożyczalni.

Można się z nimi skontaktować na stronie jeziorek-dziubek.pl, której właścicielem jest przedsiębiorstwo współpracujące z mieszkańcami Krosna. Wynajem koparek to idealna opcja dla osób oszczędnych i chcących cieszyć się niezawodnymi maszynami z najwyższej półki. Zainteresowani mają zapewnione atrakcyjne warunki finansowe, które opisano w umowie oddawanej każdemu klientowi. Firma gwarantuje również szybką realizację zleceń oraz profesjonalne doradztwo w razie wątpliwości.

Wspomniane koparki to wielofunkcyjne maszyny znajdujące zastosowanie na placach budowy, przykładowo podczas kopania rowów, budowy autostrad bądź wznoszenia obiektów o różnym przeznaczeniu. Dzieli się je na modele spalinowe oraz akumulatorowe, które mogą być wyposażane w koła lub gąsienice, przydatne w przestrzeniach pełnych nierówności. Zazwyczaj służą do transportowania materiałów na niewielkie dystanse oraz tworzenia wykopów pod sieci wodno-kanalizacyjne.

Koparki składają się ze zwolnicy, ramienia zakończonego łyżką, wysięgnika, podwozia, obrotowej kabiny operatora oraz siłowników hydraulicznych. Na klientów czekają modele chwytakowe, przeznaczone do wydobywania gruntów z terenów silnie nawodnionych oraz tworzenia głębokich wykopów, nieocenionych podczas montażu studni. Alternatywą są ich zbierakowe odpowiedniki, przydatne na małych przestrzeniach oraz w trakcie prac instalacyjnych. Koparki są wykorzystywane również do prac wyburzeniowych, gdyż zapewniają bardzo dużą siłę uderzenia, która jest w stanie niszczyć grube mury.

Data dodania: 29-03-2023
Autor: Katarzyna Woźniak
Źródło:
https://jeziorek-dziubek.pl/wynajem-maszyn.php

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu