MENU
NIP 7952471348
Nazwa Firmy: OSO24.PL Sylwia Rusin
WWW: https://www.oso24.pl/
Adres Dąbrowskiego 742
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-451
Telefon 800 502 501

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W branżach takich jak transport, produkcja, czy też handel niejednokrotnie wykorzystuje się samochody ciężarowe do przewozu sprzedawanych produktów, dostarczanych towarów, a także materiałów przeznaczonych do zastosowania w procesach związanych z wytwarzaniem przedmiotów. Osoby zajmujące się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej we wskazanych dziedzinach powinny jednak pamiętać o tym, aby dbać o stan techniczny posiadanych pojazdów. Muszą być one sprawne i przygotowane do pracy. Zawsze jednak mogą przytrafić się nieoczekiwane awarie. Warto mieć to na uwadze i wiedzieć, gdzie można szukać wsparcia w takich sytuacjach. Istotna jest bez wątpienia sprawna reakcja, gdyż problemy z pojazdami mogą mieć duży wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa i realizację zadań biznesowych.

Podmiot o nazwie OSO24 funkcjonuje w branży usług wulkanizacyjnych. Swoim klientom przedsiębiorstwo może wiele zaoferować w tym obszarze. Firma to również mobilny serwis tirów. Dodatkowo podmiot zajmuje się wykonywaniem zadań takich jak serwis:

  • wind załadunkowych
  • hydrauliki siłowej
  • naczep aut ciężarowych

Osoby zainteresowane mogą liczyć tutaj również na fachowe wsparcie w zakresie mobilnego spawania, które może się okazać bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zaangażowanie przedsiębiorstwa do współpracy może być doskonałym pomysłem dla osób, które zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej i wykorzystują w niej samochody ciężarowe. Firma jest zlokalizowana na terenie Poznania. Podmiot świadczy usługi na obszarze takich miast jak Wrocław, Warszawa, Szczecin, czy też Kraków. Przedsiębiorstwo ma do zaproponowania bardzo atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi klienta i profesjonalne podejście.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu