MENU
NIP 7182153723
Nazwa Firmy: ELEKTRO-SILVER
WWW: https://elektrosilver.pl/
Adres Łomżyńska 206
Miejscowość Konarzyce
Kod pocztowy 18-400
Telefon 86 21 25 260

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W dzisiejszych czasach montaż rur w gruntach na terenach silnie zurbanizowanych nie wiąże się z koniecznością ingerencji w przyrodę lub niszczenia dróg bądź chodników. Dzieje się tak za sprawą nowoczesnych technologii, na które składa się przewiert horyzontalny, polegający na tworzeniu odwiertów kierunkowych metodą bezwykopową. Jest ona doceniana za krótszy czas pracy, w porównaniu do pozostałych sposobów oraz małe ryzyko popełniania błędów, prowadzących do opóźnień. To coraz popularniejsza opcja nieoceniona w miejscach, w których znajdują się autostrady, tory kolejowe, rzeki czy kanały.

Dzięki niej mieszkańcy nie borykają się z zamkniętymi szlakami komunikacyjnymi, utrudniającymi poruszanie się po mieście, w tym dojeżdżanie do pracy. Nie ingeruje ona w środowisko naturalne, dlatego jest uznawana za ekologiczną. Przewierty sprawdzają się podczas tworzenia przejść infrastrukturalnych pod akwenami oraz w trakcie budowy konstrukcji podziemnych i sieci teletechnicznych bądź wodociągowych.

Na bezpieczeństwo prac wpływa przede wszystkim sprzęt, jakim dysponuje dana firma. Powinien być on wytrzymały, prosty w obsłudze i niepodatny na uszkodzenia mechaniczne. Można go nabyć pod adresem elektrosilver.pl. Jest to strona prowadzona przez przedsiębiorstwo, które od lat zajmuje się sprzedażą urządzeń umożliwiających wykonywanie przewiertów horyzontalnych. W jego katalogu zaprezentowano certyfikowane sprzęty nienagannej jakości, które są użytkowane przez lata.

To świetna opcja dla każdego klienta chcącego budować infrastrukturę podziemną w sposób bezinwazyjny. Urządzenia, jakie nabywają, umożliwiają wiercenie na podłożach różnego typu, bez konieczności czasochłonnego przygotowywania stanowiska wiertniczego. Znajdują one zastosowanie na terenach skalistych i bywają nieocenione podczas montażu rurociągów. Nadają się do wiercenia pilotowego oraz rozwiercania powrotnego, co sprawia, że kupowanie dodatkowych sprzętów nie jest koniecznością. Ponadto bez problemu pokonują różnego rodzaju przeszkody spotykane pod ziemią i nie powodują zakłóceń w terenie.

Data dodania: 16-03-2023
Autor: Aleks Jaworski
Źródło:
https://elektrosilver.pl/przewierty-sterowane/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu