MENU
NIP 5860205276
Nazwa Firmy: Moto Handel Wojciech Nowociński
WWW: https://skupaut-pomorskie.pl/
Adres Obrońców Westerplatte 25
Miejscowość Rumia
Kod pocztowy 84-230
Telefon 888 888 044

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Sprzedaż samochodów używanych wiąże się ze sporymi nakładami czasowymi. Przedsięwzięcie to przebiega w kilku etapach, takich jak dokonanie niezbędnych napraw, wyczyszczenie auta, wykonanie fotografii, stworzenie opisu oraz opublikowanie ogłoszenia na branżowych portalach. Osoby chcące pozbyć się starego auta muszą liczyć się też z koniecznością odbierania telefonów od potencjalnych nabywców lub odpisywania na maile oraz umawiania się na spotkania. Wszystko to zajmuje czas, dlatego część osób rozgląda się za innymi rozwiązaniami.

W przeszłości zainteresowaniem cieszyły się komisy, jednak ich właściciele pobierają prowizję, a niekiedy też inne opłaty, przez co klienci są stratni. Jest to jeden z powodów, dla których na popularności zyskują skupy, czyli firmy zapewniające pieniądze od ręki lub przelew wykonywany w krótkim czasie. To świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki, dzięki któremu mogą nabyć nowy pojazd. Firmy tego typu znajdują zastosowanie u kierowców, którym kończy się ubezpieczenie oraz u właścicieli samochodów powypadkowych.

Samodzielna sprzedaż zniszczonych aut jest niemalże niemożliwa, a to ze względu na dużą konkurencję panującą na rynku. Warto więc wiedzieć, że skupy nabywają pojazdy skorodowane, zalane czy ze zniszczoną karoserią, niezależnie od marki samochodu lub daty produkcji. Z ich przedstawicielami kontaktują się także właściciele samochodów dostawczych, przyczep campingowych, quadów, busów lub motocykli.

Zainteresowani takimi usługami zaglądają chętnie na stronę skupaut-pomorskie.pl. Prowadzi ją doświadczone przedsiębiorstwo, z jakim kontaktują się mieszkańcy Rumi. Skup aut zatrudnia wykwalifikowanych rzeczoznawców przeprowadzających wycenę i dbających o zadowolenie każdej strony biorącej udział w transakcji. Przedsiębiorstwo zapewnia brak ukrytych opłat oraz możliwość odbioru samochodu ze wskazanego miejsca. Doceniają to właściciele pojazdów, które ze względu na zły stan techniczny nie są w stanie samodzielnie poruszać się po drodze.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu