MENU
NIP
Nazwa Firmy: Fachowe-Przeprowadzki.pl
WWW: https://fachowe-przeprowadzki.pl/
Adres Os. Stefana Batorego 7
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60--68
Telefon 794 066 703

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zmieniając mieszkanie czy siedzibę firmy, wiele osób ma obawy o zniszczenie mienia podczas przeprowadzki. Stosunkowo często zdarza się, że w czasie załadunku czy transportu coś zostanie uszkodzone, jeśli robią to osoby niedoświadczone. Dlatego warto rozejrzeć się za kimś, kto się na tym zna i potrafi tak zorganizować całą akcję, aby nie tylko zachować dobrą kondycję mebli i sprzętu AGD, ale także zdecydowanie ułatwić i przyspieszyć wszystkie czynności. Na rynku działa wiele przedsiębiorstw zajmujących się przewozem sprzętów, wystarczy dokładnie przejrzeć oferty i poczytać opinie klientów.

Od lat działa w Poznaniu firma oferująca pomoc w przeprowadzce osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Można ją znaleźć na stronie fachowe-przeprowadzki.pl wraz z listą świadczonych usług. Ma bogate doświadczenie, dlatego może zaoferować kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Jej fachowcom można zlecić zniesienie, transport i wniesienie sprzętów, ale także pomoc w rozkręceniu mebli i ich ponownym złożeniu w miejscu docelowym.

Przedsiębiorstwo to podejmuje się także realizacji przeprowadzek magazynów i biur, dostarczając klientowi odpowiednie zabezpieczenia np. w postaci mocnych kartonów różnej wielkości, w które można bezpiecznie zapakować większość mienia. Dysponuje pojazdami o różnej ładowności, dzięki czemu bez problemu dopasuje środek transportu do potrzeb studenta zmieniającego stancję, jak i właściciela firmy przeprowadzającej się do nowej siedziby wraz z urządzeniami.

Cena usługi uzależniona jest od wielu czynników, wśród których należy wymienić:

  • odległość,
  • wysokość budynku i dostępność wind,
  • możliwość dojazdu,
  • termin realizacji,

a także usługi dodatkowe, takie np. jak pomoc w pakowaniu, sprzątaniu itp. 
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu