MENU
NIP
Nazwa Firmy: Demar Tomiak
WWW: http://demar-tomiak.com.pl/
Adres Budowlana 6
Miejscowość Zielona Góra
Kod pocztowy 65-386
Telefon 601 595 571

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wykańczanie różnego rodzaju nawierzchni kostką brukową to rozwiązanie, które już od wielu lat cieszy się wielką popularnością i nic nie wskazuje, by wkrótce miało wyjść z mody. Na tę opcję chętnie stawiają zarówno osoby prywatne, wykańczające kostką podjazdy czy inne miejsca na posesji, jak i zarządcy różnego rodzaju przestrzeni publicznych czy właściciele firm. Rozwiązanie to jest wybierane chętnie także dlatego, że istnieje bardzo wiele rodzajów kostki i sposobów jej układania, można zatem uzyskiwać najróżniejsze efekty.

Materiał ten ma też liczne zalety, między innymi świetnie się prezentuje i jest w stanie długi czas zachować nienaganny stan. Z tego powodu jest chętnie wybierany na wykończenie placów w ważnych miejscach publicznych, jak okolice zabytków, na posesjach firm oraz eleganckich podwórkach. Kostka ma jednak jedną wadę - ulega zabrudzeniom, w dodatku różnego rodzaju. Zdecydowanie najczęściej są to mchy, porosty i zazielenienia, odbierające jej estetyczny wygląd, a także, nieusuwane, mogące przyczyniać się do jej niszczenia w dłuższej perspektywie czasu. Posiadacze takich powierzchni zwykle nie wiedzą, jak mogą je wyczyścić i tu wkracza firma Demar Tomiak, oferująca czyszczenie kostki brukowej w Zielonej Górze wszelkiego rodzaju klientom. Jest ona w stanie podjąć się zleceń polegających na wyczyszczeniu niewielkiego obszaru, jak i najbardziej rozległego placu, na przykład publicznego czy firmowego.

Kostki oczywiście nie można wyczyścić w przypadkowy sposób, by jej nie uszkodzić, nie zmniejszyć jej trwałości, estetyki czy nie pozostawić na niej zacieków z brudu. Specjaliści doskonale to wiedzą, stosują zatem do tego zadania specjalną myjkę ciśnieniową i czyszczą powierzchnie samą wodą - wyrzucaną pod dużym ciśnieniem.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu